Paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje dominavusi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė daugelį varžovių lenkė ratu bei pirmoji pasiekė finišą be didesnės konkurencijos.

Londono olimpinė čempionė plaukimo rungtyje buvo 24-a (268 tšk.), fechtavime iškovojo 228 tšk. bei pakilo į aštuntąją vietą, o iškovojusi dar 284 taškus jojime lemiamą bėgimo rungtį pradėjo iš šeštos pozicijos.

Sidabrą laimėjo britė Kate French, o bronzą – baltarusė Irina Prasiancova.

Europos čempione L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė tapo ketvirtą kartą. Anksčiau jai pavyko triumfuoti 2012, 2015 ir 2016 metais.

Puikią sportinę formą demonstruojanti penkiakovininkė kitais metais dalyvaus Tokijo olimpinėse žaidynėse. Tokią teisę ji iškovojo dar iki Europos čempionato laimėdama pasaulio taurę.

Čempionė iš viso Europos čempionato finale surinko 1390 taškų.

L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės dėka paskutinį aštuntąjį kelialapį į Tokiją iškovojo devintąją vietą Europos čempionate užėmusi Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė (1334 tšk.).

Ieva Serapinaitė (1268 tšk.) liko 25-oje vietoje.

Lietuvos trijulė džiaugėsi dar vienu laimėjimu: komandinėje įskaitoje buvo užimta trečioji vieta. Čia aukso medaliai atiteko Didžiosios Britanijos ekipai, o sidabrą laimėjo Baltarusijos rinktinė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)