Plaukimo rungtyje šiek tiek geriau sekėsi D. Vaivadai. 22 metų kaunietis distanciją įveikė per 2 min. 5,33 sek. (300 taškų) ir užėmė 12-ąją vietą. J. Kinderis baseine užtruko 2 min. 6,82 sek. (297) ir buvo 16-as.

Fechtuojantis 32 metų vilnietis jau pranoko kolegą. J. Kinderis laimėjo 20 kovų iš 35 (232) ir rungtyje buvo 8-as. D. Vaivada laimėjo 16 dvikovų (196) ir tenkinosi 24-ąja vieta.

Papildomame fechtavimosi etape D. Vaivada įveikė britą Samuelį Curry, bet pralaimėjo airiui Arthurui Laniganui-O'Keeffe'ui ir savo sąskaitą papildė 1 tašku.

Tuo metu J. Kinderis įveikė olimpinį čempioną rusą Aleksandrą Lesuną, čeką Janą Kufą ir pelnė 2 papildomus taškus. Lietuvio pergalių seriją nutraukė latvis Pavelas Švecovas.

Jojant lietuviai pasirodė identiškai – abu pelnė po 284 taškus iš 300 galimų.

Tai reiškė, kad prieš bėgimo ir šaudymo rungtį J. Kinderis žengė 6-as (37 sek. atsilikimas nuo pirmavusio Jameso Cooke'o) , D. Vaivada – 14-as (59 sek.).

Savo stipriojoje rungtyje J. Kinderiui dėl netaiklių šūvių nepavyko pakilti aukščiau, tačiau lietuvis užėmė olimpinį kelialapį garantuojančią 8-ąją vietą. Trasoje J. Kinderis sugaišo 11 min. 7,43 sek. (16 vieta, 633 taškai), o iš viso finale surinko 1436 taškus.

D. Vaivada bėgdamas ir šaudydamas sugaišo 11 min. 30,95 sek. (28; 610), o finalą baigė 18-ojoje vietoje turėdamas 1391 tašką.

Europos čempionu tapo J. Cooke'as (1477), už nugaros palikęs prancūzą Valentine'ą Prades'a (1464) ir čeką Martiną Vlachą (1460).

Sekmadienį moterų varžybų finale kovos Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė. Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti portale LRT.lt nuo 19 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)