Atrankos A grupėje D. Vaivada surinko 1138 taškus ir užėmė 5-ąją vietą, o J. Kinderis, pelnęs 1136 taškus, buvo 12-as.

Itin gerai abu lietuviai pasirodė fechtavimosi rungtyje. Joje K. Kinderis laimėjo 20 kovų iš 29 (250 taškų) ir buvo antras. D. Vaivada laimėjo 19 dvikovų ir pasidalino 3-4 vietas (242).

Plaukimo rungtyje D. Vaivada buvo penktas (2:04.33; 302), o J. Kinderis - 19-as (2:08.56; 293).

Tai leido po 2 rungčių D. Vaivadui užimti antrąją vietą, J. Kinderiui - trečiąją, o bėgdami ir šaudydami mūsiškiai išsaugojo kelialapius į finalą garantuojančias pozicijas.

Vyrų varžybų finalas vyks šeštadienį.

Penktadienį moterų atrankos varžybose kovos Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)