Šuolių nuo 3 m tramplino rungtyje lietuvė surinko 157,05 balo ir tarp 18 pusfinalio dalyvių nepateko.

Bendroje įskaitoje I. Girdauskaitė užėmė 48 vietą, aplenkusi trijų šalių sportininkes. Atrankos lydere tapo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė kinė Shi Tingmao (357,90).

Primename, kad 1 m aukščio tramplino rungtyje I. Girdauskaitė užėmė 40-ą vietą tarp 43 dalyvių.

Sekmadienį Gvangdžu startuos plaukimo varžybos, kuriose dalyvaus 8 Lietuvos plaukikai: Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Simonas Bilis, Giedrius Titenis, Deividas Margevičius, Tadas Duškinas, Kotryna Teterevkova ir Ugnė Mažutaitytė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)