Antrą vietą užėmė latvis Gatis Čakšis (77 m 81 cm). Šioje rungtyje varžėsi 11 sportininkų.

Vyrų 1500 m bėgime trečią vietą užėmė Simas Bertašius – 3 min. 44,46 sek. Pirmas finišavo vokietis Timo Benitzas (3.44,00), antras – Kenijos atstovas Evansas Biwotas (3.44,14).

Justinas Beržanskis 3000 m barjeriniame bėgime užėmė aštuntą vietą ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 8 min. 46,41 sek.

Tabore (Čekija) vykusiose inž. Jano Pano atminimo varžybose pergalę iškovojo Lietuvos bėgikas Benediktas Mickus. Jis, kaip ir pernai, nugalėjo 800 m bėgime – 1 min. 49,43 sek.

Barselonoje (Ispanija) vykusių lengvosios atletikos varžybų moterų 400 m bėgime antra finišavo Modesta Morauskaitė, pasiekusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 53,18 sek. Nugalėjo slovėnė Anita Horvat (52,86 sek.).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.