Lietuviai galingai pradėjo C grupės turnyrą ir pirmajame mače net 48:0 (31:0) sutriuškino Bulgarijos komandą.

Jau pačioje rungtynių pradžioje Jonas Mikalčius pelnė pirmuosius taškus, vėliau Lietuvos rinktinei žeminimus pelnė Donatas Vilimavičius, Norbertas Radzevičius, Armandas Kalinauskas, Matas Miežys, ir Martynas Lianzbergas (nuo 5.30):

Vis dėlto antrosios rungtynės lietuviams nebuvo tokios sėkmingos. Po atkaklios kovos lietuviai 17:21 (10:14) nusileido Čekijos komandai.

Čekai mačo pradžioje greit nutolo 14:0 ir lietuviams nuolat teko vytis varžovus. Dvi A. Kalinausko atakos leido mūsiškiams priartėti iki keturių taškų.

Antrajame kėlinyje čekai vėl nutolo 21:10, o lietuviai atsakė tik Žygimanto Radžiaus rezultatyvia ataka.

Trečiajame grupės susitikime lietuviai 35:17 (21:12) nugalėjo Kroatijos rinktinę. Po rezultatyvių A. Kalinausko atakų ir tikslių D. Vilimavičiaus realizacijų, lietuviai pirmavo 14:0.

Vėliau dar 7 taškus pridėjo D. Vilimavičius (19:5). Visgi kroatai sugebėjo antrojo kėlinio pradžioje priartėti iki 4 taškų (17:21). Tuomet lietuviai galiausiai ėmė ilgiau kontroliuoti kamuolį ir po D. Vilimavičiaus bei N. Radzevičiaus žeminimų iškovojo svarbią pergalę.

Lietuvos regbio-7 rinktinė

Lietuvos regbio rinktinė grupėje užėmė antrąją vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su antroje pozicijoje B grupėje likusiu Liuksemburgu.

Potencialiai pusfinalyje gali įvykti Lietuvos ir Belgijos akistata.

Būtent belgams mūsiškiai pralaimėjo pirmojo etapo Kroatijoje pusfinalyje, o pergalė prieš juos Bosnijoje leistų mūsiškiams tęsti kovą dėl patekimo į elitinį divizioną.

Susumavus abiejų etapų rezultatus, paaiškės „Trophy“ diviziono čempionai. Nugalėtojai iškovos teisę kitais metais žais elitiniame „Grand Prix“ divizione.