Į 19-mečių merginų finalą pateko viena Lietuvos atstovė – Elzbieta Adomaitytė. Vilnietė lemiamose kovose surinko 929 taškus ir užėmė 17-ąją vietą.

Lietuvos sportininkė buvo 30-a plaukiant (2 min. 30,79 sek.; 249 taškai), 20-a – fechtuojantis (16 pergalių, 18 pralaimėjimų; 203 taškai) ir 12-a – bėgant bei šaudant (13 min. 43,49 sek.; 477).

Europos čempione tapo vengrė Rita Erdos (1012), vicečempione – rusė Julija Sergejeva (991), o bronzos medalio laimėtoja – ispanė Andrea Medina (990).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Rusijos penkiakovininkės (2916), už nugaros palikusios vengres (2856) ir vokietes (2844).

17-mečių vaikinų varžybose jėgas išbandė keturi lietuviai, o geriausiai sekėsi 15-ąją vietą užėmusiam Lukui Gaudiešiui. Jis buvo 12-as plaukiant (2 min. 9,92 sek.; 291), 21-as – bėgant bei šaudant (9 min. 35,04 sek.; 555) ir iš viso surinko 846 taškus.

Ugnius Kabelinskas (813) varžybas baigė 32-as, Kajus Morozas (803) – 35-as, o Jonas Kalaminskas (688) – 45-as.

Europos čempiono titulą kiek netikėtai tvirtai iškovojo švedas Jakobas Rasmusonas (1 vieta plaukiant, 2 vieta bėgant ir šaudant), surinkęs 893 taškus. Kitas prizines vietas užėmė baltarusis Ivanas Prytkovas (887) ir vengras Andrasas Gallas (885).

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo baltarusiai (2640), pranokę rusus (2591) ir vengrus (2575). Lietuvos komanda (2462), kurią sudarė trys geriausius rezultatus pasiekę vaikinai, liko aštunta.

Penktadienį Kaune vyks tik 19-mečių vaikinų finalas, kuriame dalyvaus Titas Puronas. Nuo 9 val. 15 min. sportininkai plauks „Girstučio“ baseine, nuo 11 val. 30 min. fechtuosis LSU lengvosios atletikos manieže, o medalių dalybas užbaigs 17 val., kai Nemuno saloje prasidės bėgimo ir šaudymo rungties varžybos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)