Ilja Kovalčiuko ir Nikita Gusevo įvarčiai leido iki pusfinalio etapo čempionate dominavusiai Rusijos nacionalinei komandai laimėti baudinių seriją 2:0.

Rusai pirmenybių bronzą laimėjo po dvejų metų pertraukos, trečią kartą per ketverius metus ir penktą kartą istorijoje.

Pirmajame kėlinyje rusus į priekį išvedė Michailas Grigorenko, bet Michalo Repiko ir Dominiko Kubaliko tikslūs smūgiai persvėrė rezultatą.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Artiomas Anisimovas.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 2:2, o per papildomas 10 minučių žaidžiant trys prieš tris komandoms pasižymėti nepavyko.

Pagal smūgius į vartų plotą čekai dominavo 50:30, tačiau šis pranašumas sėkmės negarantavo.

Čempionato finale 21.15 val. susitiks Suomijos ir Kanados rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (85)