Medalių įskaitoje pirmauja Kinijos geologijos universitetas (CUG, 4 aukso, 1 sidabro medalis), o antrąją vietą užima Pekino užsienio studijų universitetas (BFSU, 2 aukso, 3 sidabro, 2 bronzos). Trečioje vietoje – Lietuvos sporto universitetas (LSU, 2 aukso, 1 sidabro, 3 bronzos).

SELL čempionais tarp lietuvių penktadienį tapo Paulius Martinkėnas (LSU, 50 m nugara, 27,00 sek.), Erika Martišiūtė (LSU, 200 m kompleksu, 2.26,88) ir Agnė Šeleikaitė (LSMU, 50 m krūtine, 31,81 sek.).

P. Martinkėnas dar pridėjo sidabro apdovanojimą 100 m plaukim peteliške rungtyje (57,35 sek.).

Du sidabro medalius pelnė Povilas Strazdas (VU, 100 m laisvuoju stiliumi, 51,86 sek. ir 200 m kompleksu, 2.06,65). Antrąją vietą taip pat užėmė Gytis Stankevičius (LSMU, 50 m nugara, 57,40 sek.).

Bronzos medaliai atiteko Eimantui Miliui (200 m kompleksu, 2.07,01), Dovydui Šlevui (LSU, 100 m peteliške, 59,17 sek.) ir LSU-1 mišrios estafetės 4x50 m laisvuoju stiliumi komandai (Saulius Valatkevičius, Greta Pleikytė, E. Martišiūtė ir Deividas Grigalionis).

Šeštadienį plaukikai išsidalins dar devynis medalių komplektus.

Lengvosios atletikos varžybos. Penktadienį Lietuvos sportininkai iškovojo net 13 pergalių iš 18 galimų.

SELL čempionais tapo Mindaugas Striokas (VU, 1500 m, 4.00,31), Rapolas Saulius (VIKO, 110 m barjerinis bėgimas, 14,08 sek.), Dainius Pazdrazdis (LSU, aukštis, 2 m), Ramūnas Kleinauskas (LSU, tolis, 7 m 48 cm), Šarūnas Banevičius (MRU, rutulio stūmimas, 18 m 18 cm), Domantas Poška (VU, disko metimas, 57 m 74 cm), Rasa Mažeikaitė (ŠU, 100 m barjerinis bėgimas, 14,44 sek.), Urtė Baikštytė (LSU, aukštis, 1 m 80 cm), Simona Grybaitė (KTU, tolis, 5 m 74 cm), Marija Šyvytė (LSU, rutulio stūmimas, 13 m 95 cm) ir Agnė Jonkutė (VIKO, disko metimas, 46 m 82 cm).

Moterų estafetė 4x100 m laimėjo LSU merginos (Augustė Regalaitė, Karolina Deliautaitė, Aistė Staurylaitė ir Silvija Baubonytė, 48,32 sek.), o vaikinų - VU kvartetas (Nojus Budavičius, Karolis Čipkus, Nikas Katkevičius ir Rokas Silkinis, 43,20 sek.).

Antrąsias vietas penktadienį užėmė Karolina Deliautaitė (100 m bėgimas, 11,91 sek.), Kamilė Gargasaitė (LSU, 400 m bėgimas, 59,31 sek.), Gabrielė Brusokaitė (LSU, 1500 m bėgimas, 4.55,97), Mantas Šeštokas (VGTU, 100 m bėgimas, 11,06 sek.) ir Rokas Pacevičius (LSU, 400 m bėgimas, 48,73 sek.).

R. Kleinauskas, D. Pazdrazdis, R. Saulius, R. Pacevičius, R. Mažeikaitė, K. Deliautaitė ir abi estafečių komandos pasiekė geriausius Lietuvos sezono rezultatus.