Peržiūrėjus vaizdo įrašą teisėjai nusprendė neužskaityti italo rezultato dėl taisyklių pažeidimo, todėl etapo nugalėtojo titulas atiteko kolumbiečiui Fernando Gaviria.

Teisėjų sprendimu E. Viviani taisykles pažeidė užblokuodamas kairėje važiavusį Matteo Moschettį. Pirmas finišavęs italas buvo nublokštas į 73 vietą, į pirmosios finišavusios dviratininkų bangos galą.

Ant apdovanojimų pakylos lipęs kolumbietis pergalės nešventė.

„Elia visada yra sąžiningas, sunku tai švęsti. Kai jis metėsi į kairę, neturėjo jokių blogų ketinimų. Man jis yra akivaizdus etapo nugalėtojas“, – kalbėjo trečio etapo nugalėtoju pripažintas F. Gaviria.

Pakilios nuotaikos „Groupama-FDJ“ komandoje, kurios gretose šiose lenktynėse varžosi ir Ignatas Konovalovas.

Panevėžiečio komandos draugas, ekipos lyderis Arnaudas Demare'as užėmė antrą vietą. Sekmadienį jis liko penktas.

Sekmadienio etapo nugalėtojas vokietis Ackermann liko trečias.

Penktą kartą šiose lenktynėse startuojantis I. Konovalovas (+46 sek.) užėmė 99-ąją vietą. Lietuvis tarp 175 klasifikuotų dviratininkų yra 65-as (+2.13).

Varžybos, kurias sudaro 21 etapas, baigsis birželio 2 dieną Veronoje.

Bendroje įskaitoje rožinius – maglia rossa – lyderio marškinėlius išsaugojo slovėnas Primožas Rogličius.