Ivarčiais pasižymėjo Sergejus Andronovas (13:02), Nikita Gusevas (32:35) bei Nikita Zaicevas (59:04).

Rusai su 9 taškais yra vienvaldžiai B grupės lyderiai, čekai su dviem pergalėmis ir nesėkme – treti.

Tuo metu A grupėje JAV tik po pratęsimo 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė grupėje tebepirmaujančius suomius.

Po Brady Skjei (00:50) ir Johnny Gaudreau (10:36) įvarčių JAV pirmavo, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Harri Pesonenas (19:05), antrame kėlinyje rezultatą išlygino Niko Ojamaki (39:28).

Trečiame kėlinyje komandos įvarčiais nepasižymėjo, o pratęsime pergalę amerikiečiams išplėšė Dylanas Larkinas (63:47).

Po pergalės JAV savo sąskaitoje turi 5 taškus (pergalė, pergalė po pratęsimo ir pralaimėjimas) ir po trijų rungtynių užima 3-ią vietą, suomių sąskaitoje – 7 taškai (2 pergalės ir pralaimėjimas po pratęsimo).

Kitose vakaro rungtynėse B grupėje čempionės titulą ginanti Švedijos rinktinė net 9:1 (3:0, 5:0, 1:1) nugalėjo Norvegijos ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Švedams po du įvarčius pelnė Alexanderis Wennbergas ir Patricas Hornqvistas, po vieną – Williamas Nylanderis, Adrianas Kempe, Mario Kempe, Loui Erikssonas bei Oskaras Lindblomas.

Norvegijos ekipoje pasižymėjo Mathiasas Trettenesas.

Švedai į vartus metė 44 kartus, o norvegai – 17. Švedijos rinktinė po trijų turų turi 6 taškus, o norvegai lieka be taškų.

A grupėje Kanados rinktinė po dramatiškos kovos 6:5 (2:2, 3:2, 1:1) nugalėjo Slovakijos komandą.

Pergalingą įvartį paskutinėmis trečio kėlinio sekundėmis pelnė Markas Stone'as.

Kanadai (6 tšk.) tai buvo antroji pergalė, o slovakams (3 tšk.) – antroji nesėkmė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)