Antrą vietą užėmė italė Lisa Vittozzi (+23,6 sek.; 0 baudos minučių), trečią – prancūzė Justine Braisaz (+32,5 sek.; 1 b. min.).

Geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Gabrielė Leščinskaitė finišavo 76-oje pozicijoje.

Tris kartus šaudykloje suklydusi ir tris baudos minutes gavusi 22-ejų sportininkė nugalėtojai pralaimėjo 8 min. 20,4 sek.

33-ejų Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+9.05,1; 6 b. min.) užėmė 80-ą vietą, 19-metė Ana Jesipionok (+11.12,4; 1 b. min.) tarp 93 dalyvių liko 86-a.

Nė viena iš lietuvių nepateko tarp 30 geriausiai čempionate iki šiol pasirodžiusių biatlonininkių, kurios sekmadienį varžysis paskutinėje individualioje moterų rungtyje – 12,5 km masinio starto lenktynėse.

Lietuvos sportininkių pavardžių nėra Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) paskelbtame preliminariame šios rungties dalyvių sąraše.