Antroji vieta finale atiteko lenkui Kacper Majchrzak (1.50,42), o trečia tenkinosi Vilniaus MSC sportininkas Povilas Strazdas (1.56,31).

Dar trys Lietuvos plaukikai – Andrius Šidlauskas, Kotryna Teterkova ir Deividas Margevičius - šeštadienį Alytuje įvykdė „B normatyvus“, kurie gali atverti duris į Tokiją su tam tikromis išlygomis.

400 m laisvu stiliumi, moterys:

1. Kamilė Kučaitė (Panevėžio „Žemyna“) – 4 min. 43,18 sek.

2. Rugilė Girstautaitė (Panevėžio „Žemyna“) – 4 min. 58,92 sek.

3. Ieva Vilimaitė (Panevėžio „Žemyna“) – 4 min. 53,96 sek.

200 m krūtine, moterys:

1. Kotryna Teterevkova (Vilniaus MSC) – 2 min. 29,77 sek. (PJČ, EJČ, PČ B normatyvai)

2. Beata Maruszczyk (Lenkija) – 2 min. 37,11 sek.

3. Agnė Šeleikaitė (Kauno PM) – 2 min. 40,20 sek.

100 m krūtine, vyrai:

1. Andrius Šidlauskas (Panevėžio „Žemyna“) – 1 min. 00,18 sek. (OŽ B, PČ B normatyvai)

2. Mantas Lisauskas (KSM „Startas“) – 1 min. 04,85 sek.

3. Eimantas Milius (Kauno PM) – 1 min. 05,79 sek.

100 m nugara, moterys:

1. Alicja Tchorz (Lenkija) – 1 min. 01,11 sek. (OŽ B, PČ B normatyvai)

2. Magdalena Modrzejewska (Lenkija) – 1 min. 05,99 sek.

3. Yana Ivashynka (Baltarusija) – 1 min. 06,08 sek.

4. Paulina Pekūnaitė (Panevėžio sporto gimnazija) – 1 min. 06,74 sek.

200 m nugara, vyrai:

1. Erikas Grigaitis (Kauno PM) ­– 2 min. 04,55 sek. (EJČ, PJČ, EJOF A normatyvai)

2. Rokas Juozelskis (Kauno PM) – 2 min. 05,49 sek.

3. Alanas Tautkus (Šiaulių „Delfinas“) – 2 min. 07,84 sek.

200 m peteliške, moterys:

1. Radvilė Kerševičiūtė (Kauno PM) ­– 2 min. 32,87 sek.

2. Marta Kasprowicz (Lenkija) – 2 min. 35,47 sek.

3. Austėja Kliukinskaitė (Kauno PM) ­– 2 min. 49,87 sek.

100 m peteliške, vyrai:

1. Deividas Margevičius (KSM „Startas“) – 52,87 sek. (OŽ B, PČ B normatyvai)

2. Kacper Majchrzak (Lenkija) – 55,65 sek.

3. Ainis Želionis (Šiaulių „Delfinas“) – 56,07 sek.

100 m laisvu stiliumi, moterys:

1. Kornelia Fiedkiewicz (Lenkija) – 56,60 sek.

2. Anna Dowgiert (Lenkija) – 57,07 sek.

3. Ema Guzaitė (Šiaulių „Delfinas“) ­– 59,53 sek.

50 m laisvu stiliumi, vyrai:

1. Simonas Bilis (Panevėžio „Žemyna“) – 22,89 sek. (PČ B normatyvas)

2. Deividas Margevičius (KSM „Startas“) – 23,58 sek.

3. Jevgenij Rogožin (Vilniaus MSC) – 23,66 sek.

50 m krūtine, moterys:

1. Dominika Sztandera (Lenkija) – 31,58 sek.

2. Kotryna Teterevkova (Vilniaus MSC) – 31,63 sek. (PČ B normatyvas)

3. Agnė Šeleikaitė (Kauno PM) – 32,88 sek.

400 m kompl., vyrai:

1. Svyatoslav Gerasymchuk (Ukraina) – 4 min. 37,33 sek.

2. Nojus Skirutis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 48,11 sek.

3. Džiugas Karklelis (Ignalinos KSC) – 4 min. 49,29 sek.

200 m kompl., moterys:

1. Alicja Tchorz (Lenkija) – 2 min. 19,73 sek.

2. Erika Martišiūtė (Kauno PM) – 2 min. 25,76 sek.

3. Wiktoria Smetek (Lenkija) – 2 min. 27,66 sek.

50 m nugara, vyrai:

1. Alanas Tautkus (Šiaulių „Delfinas“) ­– 26,45 sek.

2. Rokas Juozelskis (Kauno PM) – 27,62 sek.

3. Tomas Navikonis (Panevėžio „Žemyna“) – 28,08 sek.

50 m peteliške, moterys:

1. Anna Dowgiert (Lenkija) – 26,80 sek.

2. Kornelia Fiedkiewicz (Lenkija) – 27,58 sek.

3. Ieva Stackevičiūtė (Kauno PM) – 29,72 sek.