Lyderė Elektrėnų „Energija“ svečiuose 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) įveikė „Kauno Hockey“ ekipą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Artūras Katulis, Konstantinas Isajevas ir Mauras Baltrukonis.

Aikštės šeimininkams įvartį pelnė Remigijus Guoga.

Be muštynių neapsiėjusių rungtynių trečiame kėlinyje teisėjai žaidėjams skyrė net 64 baudos minutes.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Hockey Punks“ 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) įveikė Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkus.

„Hockey Punks“ komandai du įvarčius pelnė Hectoras Majulas, po vieną - Ernestas Trukšnys ir Edgaras Rybakovas.

„Geležinio vilko“ ekipoje pasižymėjo Justas Fedorovičius, Arnas Misiukas ir Edvinas Boroška.

„Energija“ (46 tšk.) tapo reguliariojo sezono nugalėtoja. „Kaunas Hockey“ (35 tšk.) užėmė antrąją vietą, „Hockey Punks“ (19 tšk.) - trečiąją, o „Geležinis vilkas“ (8 tšk.) - ketvirtąją.

Pusfinalyje, kuriame bus kovojama iki trijų pergalių, „Energija“ žais su „Geležiniu vilku“, o „Kaunas Hockey“ - su „Hockey Punks“.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.