Portugalijos klubų čempionato I diviziono varžybose Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič užėmė antrąją vietą 3000 m sportinio ėjimo rungtyje – 14 min. 9,89 sek.

Šveicarijos lengvosios atletikos čempionate lietuvė Agnė Šerkšnienė buvo greičiausia 400 m atrankos bėgimuose. Jos rezultatas – 52,75 sek. – geriausias Lietuvoje šį sezoną ir antras per visą bėgikės karjerą.

Natalija Piliušina „Last Chance College Elite“ varžybose Sietle (takelio ilgis – 307 m) 1 mylios bėgime užėmė trečiąją vietą (4.34,69).

„Steve Miller Open“ varžybose JAV Matas Adamonis užėmė antrąsias vietas 60 m barjeriniame bėgime (8,58 sek.) ir rutulio stūmime (14 m 59 cm).

„Texas A&M Aggie Twilight“ varžybose Miglė Muraškaitė rungtyniavo trijose rungtyse: 60 m barjeriniame bėgime (9,43 sek. – 14 vieta), šuoliuose į aukštį (1 m 57 cm – 10 vieta) ir šuoliuose į tolį (5 m 25 cm – 7 vieta).

Latvijos čempionate Kuldigoje be konkurencijos dalyvauja keli Lietuvos lengvaatlečiai. 400 m bėgime greičiausia buvo Eva Misiūnaitė (54,93 sek.). 60 m barjerinio bėgimo atrankoje Rapolo Sauliaus rezultatas buvo antras (8,04 sek.), o Martynas Vrašinskas bėgimo nebaigė. Osvaldas Gedrimas šuolių su kartimi sektoriuje įveikė 4 m 80 cm aukštį ir nusileido tik vienam latviui.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.