Lietuvos treko karalienė, kuri yra šios rungties triskart pasaulio vicečempionė ir 2016 m. Europos čempionė, kovoje dėl trečios vietos 2:0 įveikė ukrainietę Oleną Starikovą. Tai – 36-tasis Simonos medalis pasaulio taurės varžybose.

Savo vyro Dmitrijaus Leopoldo treniruojama sportininkė planetos taurės varžybose nuo 2004-tųjų iškovojo 15 aukso, 11 sidabro ir 10 bronzos medalių. S. Krupeckaitė Honkonge penktadienį taip pat bronzą pelnė komandų sprinto (kartu su Migle Marozaite) rungtyje.

M. Marozaitė sprinto lenktynėse liko 17-ta.

Kvalifikacijos varžybose (31 dalyvė) S. Krupeckaitė užėmė 12-ą, o M. Marozaitė – 14-ą vietas. Jos 200 m iš eigos įveikė atitinkamai per 11,117 ir 11,129 sek. Geriausiai pasirodė dukart pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtoja Honkongo atstovė Wai Sze Lee – 10,729 sek.

Šešioliktfinalyje S. Krupeckaitė nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovę Olivią Podmore (21), aštuntfinalyje įveikė šios rungties 2014 metų Europos čempionę ir keturiskart Europos vicečempionę rusę Anastasiją Voinovą (5), o ketvirtfinalyje 2:1 įveikė indonezietę Crismonitą Dwi Putri (13).

Simona pusfinalyje 0:2 pralaimėjo vietos žiūrovų numylėtinei Wai Sze Lee. Kitame pusfinalyje Pietų Korėjos atstovė Hyejin Lee (6) 2:1 įveikė O. Starikovą (2). Finale Wai Sze Lee 2:0 nugalėjo Hyejin Lee.

M. Marozaitė šešioliktfinalyje pralaimėjo 2014 metų Europos vicečempionei ispanei Taniai Calvo (19).

Bendroje pasaulio taurės varžybų sprinto rungties įskaitoje S. Krupeckaitė (1095 tšk.) užėmė 9-ą, o M. Marozaitė (1050 tšk.) – 10-ą vietas. Nugalėjo O. Starikova (2100 tšk.). Antrą vietą užėmė Wai Sze Lee (2000 tšk.), o trečią – australė Stephanie Morton (1850 tšk.). Klasifikuota 60 dviratininkių.

Vyrų keirino rungtyje (26 dalyviai) Vasilijus Lendel užėmė 11-tą vietą. Lietuvos dviratininkas pirmojo etapo trečiajame važiavime, aplenkęs Italijos ir Lenkijos atstovus, finišavo ketvirtas, o po to laimėjo antrąjį paguodos važiavimą (aplenkė Venesuelos, Taivano ir Naujosios Zelandijos atstovus) ir pateko į antrąjį etapą (tarp 12-os stipriausiųjų). Vasilijus antrame pusfinalio važiavime ir B finale užėmė penktas vietas.

Bendroje pasaulio taurės varžybų keirino rungties įskaitoje V. Lendel (556 tšk.) užėmė 28-ą, o Svajūnas Jonauskas (175 tšk.) – 53-ią vietas. Pirmą vietą iškovojo kanadietis Hugo Barrette (1475 tšk.). Klasifikuoti 63 dviratininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)