Jaunių merginų svorio kategorijos iki 81 kg burtai lėmė, kad lietuvė iškart pateko į finalą. Kovoje dėl aukso mūsiškė 5:0 nugalėjo lenkę Darią Paradą.

Moterų svorio kategorijoje iki 81 kg sidabro medalį iškovojo Iveta Lešinskytė.

Ji pusfinalyje 5:0 nugalėjo kazachę Moldir Bazarbajevą, o finale 0:4 nusileido serbei Milenai Matovič.

Portugalijoje – keturi mūsiškių medaliai

Lisabonoje (Portugalija) pasibaigusiame Europos brazilų džiudžitsu čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo keturis medalius.

Moterų rudų diržų vidutinio-sunkaus svorio kategorijoje Lietuvos atstovė Julija Stoliarenko iškovojo sidabro medalį. Tik finale mūsiškė turėjo pripažinti norvegės Anes Svendsen pranašumą.

Atviroje rudų diržų kategorijoje J. Stoliarenko pelnė bronzos apdovanojimą.

„Man tai buvo pirmi metai rudų diržų kategorijoje, kitais metai seksis geriau. Buvo labai sunkios kovos, jaučiuosi žiauriai pavargusi“, – po čempionate rašė J. Stoliarenko.

Du aukso medalius lietuviai pelnė veteranų grupėje. Europos čempionais tapo Gina Breiterytė (mėlynas diržas) ir Egidijus Markevičius (rudas diržas).