Panevėžietis laisvu stiliumi 100 m nuotolį įveikė per 49,97 sek.

Už jį greičiau plaukė tik belgas Pieteras Timmersas (49,38 sek.).

Trečias finišavo taip pat varžybų šeimininkas Sebastianas de Meulmeesteris (50,11 sek.).

Du aukso medalius Belgijoje jau iškovojęs plaukikas atrankoje nuotolį įveikė per 49,96 sek.

Prabėgus pusvalandžiui po iškovoto sidabro D. Rapšys vėl šoko į baseiną – laukė 200 m plaukimo nugara finalas.

Čia mūsų šalies plaukikas nuotolį įveikė per 1 min. 59,52 sek. ir iškovojo trečiąjį aukso medalį per šio savaitgalio varžybas Belgijoje.

Kitas finale startavęs lietuvis Erikas Grigaitis buvo diskvalifikuotas.

Trečią vietą iškovojo Andrius Šidlauskas, kuris plaukimo 100 m krūtine finale nuotolį įveikė per 1:01,07 min.

Pirmas finišavo Nyderlandų atstovas Arno Kamminga (1:00,37 min.), antras – airis Darraghas Greene'as (1:01,01 min.).

50 m plaukimo peteliške rungtyje Deividas Margevičius užėmė ketvirtąją vietą. Mūsiškis finišavo per 24,16 sek. Iki trečiosios vietos jam pritrūko 0,06 sek.

Moterų 50 m plaukimo krūtine finale Kotryna Teterevkova taip pat buvo ketvirta (31,74 sek.). 200 m kompleksinio plaukimo B finale Lietuvos atstovė finišavo trečia (2.22,52) ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)