Kartą šaudykloje suklydęs pasaulio taurės varžybų lyderis finišavo per 36 min. 43,8 sek. Antrąją vietą užėmė vos 0,6 sek. nuo nugalėtojo atsilikęs austras Julianas Eberhardas (2 baudos ratai), trečiąją –prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+2,8 sek.; 1).

Lenktynėse dalyvavo 30 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 12 lenktynių užtikrintai pirmauja J. T. Boe (662 tšk.). Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Loginovas (476 tšk.), trečiąją – prancūzas Martinas Fourcade'as (428 tšk.).

16 taškų turinti Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 81 klasifikuoto sportininko yra 64-as.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Franziska Preuss – 32 min. 34 sek.

Nugalėtoja vos 0,2 sek. aplenkė norvegę Ingrid Tandrevold (0 baudos ratų). Trečia finišavo slovakė Paulina Fialkova (+15,1 sek.; 1 baudos ratas).

Lenktynėse dalyvavo 30 biatlonininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 12 lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (498 tšk.). Antrąją vietą užima kita italė Lisa Vittozzi (480 tšk.), trečiąją – P. Fialkova (449 tšk.). Iš viso klasifikuotos 84 sportininkės.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.