Finale jis pralaimėjo elektrėniškiui Andrejui Klokovui bei buvo priverstas tenkintis sidabro apdovanojimu.

„Man atrodo, kad šis Konstantino pralaimėjimas yra geriausias mūsų organizuojamų varžybų indikatorius. Kiekviena tokia staigmena visada verčia į priekį žiūrėti ir pačius geriausius“, - netikėtumą komentavo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas. Nepaisant nesėkmės finale, K. Mokšinas užsitikrino sezono reitingo lyderio vardą.

Kaip įprasta, vyrų varžybose dominavo sostinės „Smauglio“ atstovai. Jie į Vilnių parvežė tris čempiono titulus: Laimonas Stančikas triumfavo 68 kilogramų svorio kategorijoje, Marius Pavlovas – 84 kg., Danielius Grėbliūnas – 90 kg.

Nemažiau įspūdingos kovos vyko tarp merginų. Didžiausią susidomėjimą kėlė svorio kategorijos iki 65 kilogramų finalas, kuriame varžėsi dvi pasaulio čempionės. Pergalę iškovojo septyniolikmetė Aida Vasiliauskaitė, kuri buvo pajėgesnė už sezono lyderę ir daugkartinę šalies čempionę Auksę Kaušiūtę.

Įspūdingai čempionatas baigėsi Ukmergės dziudo klubo merginoms, kurios iškovojo tris aukso medalius. Savo ruožtu, daugkartinės merginų lyderės „Ošimo“ klubo atstovės liko tik su viena pirmąja vieta.