Pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 1 min. 6,16 sek. Antrame plaukime ji liko paskutinė, o tarp 16 sportininkių lietuvės laikas buvo 14-as.

Rytinėse atrankos varžybose R. Meilutytė taip pat užėmė nebūdingai žemą poziciją – buvo tik 15-a (1 min. 6,29 sek.).

Šios rungties pasaulio rekordas priklauso R. Meilutytei ir jamaikietei Aliai Atkinson – 1 min. 2,36 sek.

Pastaroji buvo greičiausia ir pusfinalyje (1 min. 4,07 sek.).

Prieš ketverius metus Dohoje (Kataras) R. Meilutytė 100 m distancijoje užėmė antrą vietą, o 2012-aisiais Stambule (Turkija) pasipuošė čempionės laurais.

Hangdžou perpus trumpesniame nuotolyje viena Lietuvos rinktinės lyderių pelnė sidabrą. Dar du medalius iškovojo Danas Rapšys, tapęs čempionu 400 m plaukime laisvu stiliumi ir vicečempionu perpus trumpesnėje distancijoje.

R. Meilutytė Kinijoje dar turėtų pasirodyti 50 m laisvu stiliumi rungtyje.

Pasaulio plaukimo čempionatas: moterų 100 m plaukimo krūtine pusfinalis
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (235)