Vyrų varžybos vyko aštuoniose svorio kategorijose, nes prieš Tokijo olimpines žaidynes, Tarptautinė bokso federacija (AIBA) sumažino svorio kategorijas nuo dešimties iki aštuonių.

Įspūdingą pergalių seriją pratęsė Marius Vyšniauskas. Svorio kategorijos iki 52 kg finale panevėžietis trečiame raunde nugalėjo Mindaugą Stanionį. Lietuvos čempionu M. Vyšniauskas tapo jau 15 kartą. Lietuvos rekordas – net 16 šalies čempiono titulų iš eilės, priklauso karjerą jau baigusiam Vitalijui Subačiui.

Svorio kategorijos iki 57 kg čempionu tapo kaunietis Edgaras Skurdelis. Finale E. Skurdelis taškais 5:0 įveikė čempiono titulą praradusį Gilviną Lukošiūną.

Svorio kategorijoje iki 63 kg triumfavo Alanas Plavko. Jonaviškis finale 5:0 pranoko Mantą Dužiną.

Praėjusių metų finalas pasikartojo svorio kategorijoje iki 69 kg. Pasvalietis Saimonas Banys trečiame raunde nokautavo Deividas Girulį ir apgynė titulą. Praėjusių metų finale S. Banys įveikė D. Girulį taškais 4:1.

Svorio kategorijoje iki 75 kg žingsnį į priekį žengė kaunietis Vytautas Balsys. Praėjusių metų vicečempionas šių metų finale 5:0 įveikė Kristupą Ivanauską ir tapo Lietuvos čempionu.

Svorio kategorijoje iki 81 kg titulą apgynė Paulius Zujevas. Kaunietis finale 5:0 nugalėjo Ąžuolą Zubę.

Sensacija užfiksuota svorio kategorijos iki 91 kg finale. Žiūrovų aktyviai palaikomas šilutiškis Robertas Jokulys po atkaklios kovos taškais 3:2 nugalėjo daugkartinį šalies čempioną, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvį Tadą Tamašauską.

Sunkiausios virš 91 kg svorio kategorijos titulą apgynė kaunietis Mantas Valavičius, kuris finale 5:0 įveikė Vladislavą Nedzveckį.

Lietuvos čempionate taip pat vyko ir penkios finalinės moterų kovos.

Svorio kategorijos iki 51 kg čempione tapo Gajanė Taujanytė. Kaunietė finale 5:0 įveikė Kristiną Normantienę. Iki 54 kg šilutiškė Lina Miklovytė jau pirmame raunde nokautavo Viktoriją Arlauskaitę. Iki 57 kg čempione be kovos tapo klaipėdietė Ana Starovoitova.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Vaida Masiokaitė iš Panevėžio raj. taškais 5:0 nugalėjo Žydrūnę Staškevičiūtę. Iki 64 kg finale Austėja Aučiūtė pirmame raunde įrodė savo pranašumą prieš Eglę Vasiliauskienę. Svorio kategorijos iki 75 kg aukso medalis be kovos atiteko kėdainietei Brendai Žilytei. Virš 81 kg finale tauragiškė Iveta Lesinskytė pirmame raunde įveikė Rūtą Sutkutę.

Šilutėje garbingas apdovanojimas įteiktas šio miesto bokso puoselėtojui Vincui Murauskui. Olimpinių žaidynių ir Europos čempionatų prizininką Evaldą Petrauską, pasaulio studentų čempionato prizininką Vytautą Balsį, daugkartinį Lietuvos čempioną Edgarą Skurdelį ir kitus, tarptautinėse varžybose pasižymėjusius boksininkus išugdžiusiam V. Murauskui, įteiktas Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) apdovanojimas – Sporto garbės komandoro ženklas.