„Dragūnas“ pirmame kėlinyje diktavo savo žaidimo tempą ir palengva veržėsi į priekį, kol atitrūko keturiais įvarčiais (11:7), tačiau tada baltarusiai sužaidė atkarpą 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį svečiai baigė pirmaudami vienu įvarčiu 14:13.

Antroje rungtynių pusėje Klaipėdos komanda stengėsi susigrąžinti savo dominavimą, tačiau to padaryti neleido kietai gynęsi SKA rankininkai. Antrojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išsiveržti į priekį dviem įvarčiais, tačiau tada įvyko lūžis, kai „Dragūnas“ ėmė daryti klaidas, o SKA jomis naudotis.

Per paskutines trylika rungtynių minučių baltarusiai pelnė devynis įvarčius, varžovams leidę įmesti tik tris. SKA taip užsitikrino sau pergalę ir du taškus turnyro lentelėje.

Klaipėdos komandai Karolis Stropus pelnė 8 įvarčius, Modestas Vaitekūnas – 5, Karolis Bliuvas ir Gabrielius Virbauskas – po 3, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas, Lukas Simėnas ir Benas Butkus – po 1.

Pasibaigus rungtynėms, „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas savo auklėtiniams turėjo daug ką pasakyti. Pasak jo, nors pirmas kėlinys buvo neblogai sužaistas, sportininkai turėjo tokį patį tempą išlaikyti ir antroje rungtynių pusėje.

„Tokio lygio žaidime klaidos yra neatleidžiamos ir nedovanojamos. Deja, keli priimti sprendimai puolime neleido šiandien džiaugtis taškais.

Manau, buvome verti pergalės, kova buvo gera, vyrai dirbo gerai. Mums pritrūko šalto proto ir teisingų sprendimų. Artimiausioms rungtynėms kažko pakeisti jau nespėsime. Kai kuriems žaidėjams reikėtų pažiūrėti į savo žaidimą, nedaryti nesąmonių ir tai, kas buvo blogai, padaryti gerai“, – reziumavo A. Juškėnas.

Rezultatyviausiu „Dragūno“ žaidėju tapęs Karolis Stropus pažymėjo, kad buvo daug klaidų, broko.

„Techninis brokas buvo ne dėl to, kad priešininkas privertė suklysti, o klydome patys. Galbūt tai buvo nuovargis, tačiau tokių klaidų neturėtų būti.

Komanda seniai žinojo apie šią įtemptą savaitę ir ruošėmės šiam išsidaužymui, tačiau stengėmės visi ir palaikėme vienas kitą, žinome, kad visiems sunku. Labai džiaugiuosi sirgalių palaikymu. Šiandien buvo taip, kad žaidi ir negirdi savo komandos draugo. Senokai begirdėjau tokio triukšmo, nebent rinktinės rungtynėse.

Palinkėčiau žiūrovams ateiti ir palaikyti mus, nes tada visai kitoks žaidimas, toks palaikymas mus įkvepia kovai“, – po rungtynių kalbėjo K. Stropus.

Kitos rungtynės „Dragūno“ laukia jau sekmadienį 14 val. – Baltijos rankinio lygos susitikimas su Zaporožės ZTR (Ukraina). ZTR ekipai šis savaitgalis yra išskirtinis. Pirmą kartą klubo istorijoje ZTR per tris dienas žaidžia trejas oficialias rungtynes išvykoje: penktadienį ir šeštadienį – Estijoje, sekmadienį – Lietuvoje.

„Norime tikėti, kad ZTR komanda trečiosioms šio savaitgalio rungtynėms praras savo pranašumą dėl nuovargio, tačiau tikėtis lengvos pergalės būtų labai naivu. Mūsų pasiruošimas ir ZTR pasiruošimas, kaip ir profesionalumas, yra labai skirtingas, mes vis dar atsiliekame.

Noriu tikėti, kad jų žaidžiamos trejos rungtynės per tris dienas bus geras ir teigiamas faktorius mūsų atžvilgiu, tačiau pamatysime, kaip bus. Sirgaliams, kaip visada, galime pažadėti garbingą kovą, labai tikimės, kad sirgaliai taip pat padės mums palaikydami mus tribūnose“, – į sekmadienio rungtynes kvietė A. Juškėnas.

Klaipėdos "Dragūnas" (klubo Facebook nuotr.)
Foto: Facebook