Fechtavimosi pagrindiniame etape kaunietis buvo surinkęs 210 taškų ir bendrojoje įskaitoje dalinosi 11-12 vietas.

Plaukimo rungtyje lietuvis buvo 7-as (2 min. 6,39 sek., 298 taškai), papildomame fechtavimosi etape taškų nepelnė, o bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 16-ąją vietą (12 min. 8,50 sek.: 43,4 sek. - šaudymas, 11 min. 25,1 sek. - bėgimas; 572 taškai). Beje, šaudyme lietuvio rezultatas buvo geriausias tarp visų 24 dalyvių.

Bendrojoje įskaitoje A. Kazlas surinko 1080 taškų.

Aivaras Kazlas / FOTO: Kipras Štreimikis

Čempionu tapo egiptietis Ahmedas Elgendy (1179), antrąją vietą užėmė rusas Jegoras Gromadskis (1159), trečiąją - prancūzas Ugo Fleurot (1144).

Pirmadienį prasidės šiuolaikinės penkiakovės mišrios tarptautinės komandinės estafetės. Burtai lėmė, jog A. Kazlas vienoje komandoje bus su itale Alice Rinaldo (pasaulio U-19 čempionė), E. Adomaitytės partneriu tapo Venesuelos sportininkas Hernandezas Angelas.

Disko metimo varžybų antrajame etape nesėkmingai pasirodė Matas Makaravičius. Kaip ir prieš tris dienas, lietuvis visus keturis kartus neišsilaikė sektoriuje. Varžybas M. Makaravičius baigė neatlikęs nei vieno metimo ir liko neklasifikuotas.