Merginų 200 m plaukimo krūtine rungties finale tik aštuntuoju takeliu lenktyniavusi K. Teterevkova (2:28,18 min.) finišavo antra ir iškovojo sidabrą. Mūsiškė nusileido tik japonei Shiori Asabai (2:26,80 min.).

Trečia finišo sienelę palietė Pietų Korėjos atstovė Heesong Wang (2:28,83 min.).

Primename, kad K. Teterevkova į finalą pateko su paskutiniu, aštuntu, rezultatu, nes atrankos varžybose plaukė net trimis sekundėmis lėčiau (2:31,36).

Kotryna Argentinoje iškovojo bronzos medalį perpus trumpesniame – 100 metrų – nuotolyje.
Kotryna Teterevkova

Pavlidis žaidynėse – šeštas

Vaikinų 200 m plaukimo nugara finale penktadienį Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis užėmė šeštąją vietą.

16-metis plaukikas nuotolį įveikė per 2 min. 2,32 sek. ir aplenkė varžovus iš Kolumbijos bei Estijos.

Nugalėjo rusas Klimentas Kolesnikovas (1 min. 56,14 sek.), sidabro medalį iškovojo rumunas danielis Cristianas Martinas (1.58,2), o bronzos – ispanas Manuelis Martosas Bacarizo (1.59,37).

A. Pavlidis atrankos varžybose tarp 24 dalyvių buvo septintas (2.02,11).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)