Į vaikinų 200 m plaukimo nugara rungties finalą žengė 16-metis Arijus Pavlidis. Jis atrankoje finišavo per 2 min. 2,11 sek. ir užėmė septintą vietą.

Greičiausiai plaukė šiose žaidynėse dominuojantis rusas Klimentas Kolesnikovas (1:59,86).

Kitas lietuvis – 18-metis Alanas Tautkus (2:06,00) – tarp 24 atrankos dalyvių liko 18-tas ir į finalą nepateko.

Merginų 200 m plaukimo krūtine rungties atrankoje 16-metė Kotryna Teterevkova (2:31,36) buvo aštunta ir pačiupo paskutinį bilietą į finalą. Lietuvos plaukikė Argentinoje iškovojo bronzos medalį perpus mažesniame nuotolyje.

Tuo metu 50 m distancijoje jaunimo olimpine čempione tapusi 18-metė Agnė Šeleikaitė (2:35,02) šįkart liko 22-oje pozicijoje tarp 36 dalyvių.

Mišrios estafetės 4x100 m kompleksiniu būdų atrankoje Lietuvos komanda (A. Tautkus, K. Teterevkova, A. Šeleikaitė ir A. Pavlidis) finišavo per 4 min. 4,02 sek. ir užėmė 18-tą vietą.

Atrankoje dalyvavo 27 komandos, o į finalą pateko aštuonios.

Finaliniai plaukimai vyks penktadienį vakare.