Absoliučiais varžybų nugalėtojais jaunimo amžiaus grupėje pripažinti Ugnė Mačiulytė (Šiaulių „Eurogym“) ir Nerijus Mažeika (Šiaulių „Sporto kodas“).

Tarp suaugusiųjų absoliučiais Taurės varžybų nugalėtojais tapo Ramona Žiauberytė (bikini), Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas, abi – Šiaulių „Fortūna“), Stanislavas Voidagas (kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“) ir Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“).

Žiūrovai taip pat išvydo moterų figūros parodomąją programą, kurią atliko Martyna Binderytė („Tauras“) bei vyrų fit model pristatymą, kurį atliko Regmantas Jančaras („Progresas“).

Tą patį savaitgalį du lietuviai dalyvavo IFBB tarptautiniame turnyre Suomijoje, kur abu iškovojo sidabro medalius: Virginija Kaminska (Vilniaus VKKRKS) kūno fitneso -163 cm kategorijoje ir Renatas Suleimanovas („Tauras“) vyrų figūros -173 cm kategorijoje.

Jau kitą savaitgalį sportininkai varžysis Vilniaus taurės varžybose. Dalis Lietuvos atstovų taip pat išvyks į tarptautinius turnyrus Makedonijoje ir Čekijoje.

Atskirose kategorijose prizininkais tapo:

Merginų (-16 m.) kūno fitnesas:

  • 1. Eva Griškevičiūtė (Šilutės „Oazis“)
  • 2. Gabrielė Kijauskaitė (Raudondvario „Donny gym“)
  • 3. Emilė Stankaitytė (Naujosios Akmenės „Partinis gym“)

Vaikinų (-16 m.) kultūrizmas:

  • 1. Dainius Steponkus (Kelmės „Liepsna gym“)
  • 2. Ugnius Kalinauskas („Progresas“)
  • 3. Matas Šimkus („Progresas“)

Merginų (-18 m.) kūno fitnesas:

  • 1. Ugnė Mačiulytė („Eurogym“)
  • 2. Kamilė Leonovič (Vilniaus „Fitness LT“)
  • 3. Aliaksandra Dzemidovich („Fitness LT“)

Vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:

  • 1. Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)
  • 2. Laurynas Šileika („Progresas“)
  • 3. Vytis Puodžiukynas (Kauno „A-Team“)

Merginų (-23 m.) bikini:

  • 1. Neda Silkinytė (Vilniaus „Dubinas team“)
  • 2. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)
  • 3. Diana Žiaugaitė („Tauras“)

Vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:

  • 1. Vilius Petrik (Kauno „Pegasas“)
  • 2. Tadas Čeponis („Tauras“)
  • 3. Ernestas Korsakovas (Jonavos „Maximus gym“)

Vaikinų (-23 m.) figūra:

  • 1. Edvinas Tuinyla („A-Team“)
  • 2. Domantas Murauskas („Progresas“)
  • 3. Aironas Mickevičius („Tauras“)

Naujokų kultūrizmas:

  • 1. Edvinas Maksimovas („Tauras“)
  • 2. Edgaras Gaveika („Ultimate gym“)
  • 3. Paulius Kiaulys (Kauno „Minotauras“)

Naujokių kūno fitnesas:

  • 1. Laura Maslauskienė („Progresas“)
  • 2. Ema Burevičienė („Tauras“)
  • 3. Olga Martinkėnienė („Tauras“)

Naujokių bikini:

  • 1. Gintarė Palubinskaitė (Šiaulių „Fit House“)
  • 2. Marija Chritankova („Partinis gym“)
  • 3. Lisa Marija Agafonova (Latvija)

Veteranų kultūrizmas:

  • 1. Stanislav Voidag („Tauras“)
  • 2. Mindaugas Ivanauskas (Kauno „Kūno kultas“)
  • 3. Marius Leonavičius (Kauno „Heraklėja“)

Veteranių kūno fitnesas:

  • 1. Laura Maslauskienė („Progresas“)
  • 2. Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)
  • 3. Vilma Kontrauskienė (Kauno „Lokiai“)

Kultūrizmas:

  • 1. Tomas Kudelis („Lokiai“)
  • 2. Tomas Dubauskas („Tauras“)
  • 3. Ovidijus Ringys („Ultimate gym“)

Bikini -166 cm:

  • 1. Sandra Kazlauskienė („Fortūna“)
  • 2. Rimgailė Šliktaitė („Kūno kultas“)
  • 3. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

Bikini +166 cm:

  • 1. Ramona Žiauberytė („Fortūna“)
  • 2. Lina Kudrickė („Fit Huose“)
  • 3. Neda Silkinytė („Dubinas team“)

Vyrų figūra -179 cm:

  • 1. Edvinas Tuinyla („A-Team“)
  • 2. Ernetas Koroliovas (Kauno „Fitclub“)
  • 3. Modestas Kungys („Kūno kultas“)

Vyrų figūra +179 cm:

  • 1. Artūras Zikis („Progresas“)
  • 2. Simonas Pužas („Tauras“)
  • 3. Dalius Popa („A-Team“)

Klasikinis kultūrizmas:

  • 1. Karolis Zokas („Tauras“)
  • 2. Julius Povilaitis („Kūno kultas“)
  • 3. Tomas Šalkauskas („Ultimate gym“)

Vyrų klasikinė figūra:

  • 1. Erikas Aleksandravičius („Progresas“)
  • 2. Žygimantas Zmejauskas („Tauras“)
  • 3. Egert Oiov (Estija)

Wellness:

  • 1. Milda Brūverė („Tauras“)
  • 2. Ilona Miknienė („Fortūna“)
  • 3. Laura Janulaitytė („Tauras“)

Kūno fitnesas:

  • 1. Vita Lenkauskaitė („Fortūna“)
  • 2. Gintarė Omilijonaitė („Tauras“)
  • 3. Gae Taalvelt (Estija)

Fit model:

  • 1. Akvilė Judzinskytė („Fitness LT“)
  • 2. Kristina Mickienė („Fitness LT“)
  • 3. Julija Isakova (Latvija)

Geriausi treneriai:

  • 1. Rinaldas Česnaitis („Tauras“)
  • 2. Arvydas Mickus („Progresas“)
  • 3. Arūnas Vandys („Fortūna“)

Geriausi klubai:

  • 1. Marijampolės „Tauras“
  • 2. Jurbarko „Progresas“
  • 3. Vilniaus „Fitness LT“