18-metė lietuvė pusfinalyje finišavo per 31,41 sek. ir pranoko visas varžoves. Antrąją vietą užėmė lenkė Weronika Hallmann (+0,08 sek.), trečiąją – australė Chelsea Hodges (+0,21 sek.).

Per žingsnį nuo finalo liko kita Lietuvos atstovė – 16-metė Kotryna Teterevkova. Ji pusfinalyje finišavo per 32,30 sek. ir liko devinta. Iki finalinio aštuntuko jai pritrūko 0,12 sek.

Atrankoje (43 dalyvės) A. Šeleikaitė (31,55 sek.) užfiksavo geriausią rezultatą, o K. Teterevkova (32,42 sek.) užėmė 12-ąją vietą.

Finalas vyks pirmadienį.

Vaikinų 100 m plaukimo nugara pusfinalyje 18-metis lietuvis Alanas Tautkus užėmė 10-ąją vietą ir nepateko į finalą. Iki aštuntos pozicijos jam pritrūko 0,22 sek.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė rusas Klimentas Kolesnikovas.

Atrankos varžybose A. Tautkus (56,81 sek.) tarp 25 dalyvių buvo 11-as.

***

Stato teniso turnyro pirmojo etapo pirmajame E grupės susitikime sekmadienį lietuvis Medardas Stankevičius 2-4 (9:11, 11:8, 7:11, 11:9, 3:11, 5:11) pralaimėjo Indijos atstovui Manavui Thakkarui.

Pirmadienį M. Stankevičius žais su iraniečiu Aminu Ahmadianu ir Malaizijos stalo tenisininku Javenu Choongu.

Vaikinų turnyre dalyvauja 32 sportininkai, suskirstyti į aštuonias grupes.

***

Irklavimo varžybų merginų porinių dviviečių atrankoje sekmadienį Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė užėmė aštuntąją vietą.

Lietuvės 1000 m distanciją su vienu apsisukimu įveikė per 3 min. 50,06 sek. Lietuvos irkluotojos pranoko Kroatijos, JAV, Tailando ir Alžyro atstoves.

Atrankoje greičiausios buvo olandės Iris Klok ir Jessy Vermeer (3.42,45).

Atrankoje dalyvavo 12 įgulų. Visos jos varžysis ir antrajame etape.