Aurelija Tamašauskaitė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė kartu surinko 3963 taškus.

Pirmąją vietą užėmė rusės (4031 tšk.), trečiąją – italės (3949 tšk.).

Asmeninėse varžybose geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi A. Tamašauskaitė (1326 tšk.) užėmė aštuntąją vietą.

Mūsiškė buvo 33-ia plaukime (257 tšk.), 16-a – fechtavime (215 tšk.), 21-a – jojime (293 tšk.) ir antra – bėgimo ir šaudymo rungtyje (561 tšk.).

I. Serapinaitė (1322 tšk.) užėmė devintąją poziciją. Ji plaukime (283 tšk.) ir fechtavime (283 tšk.) užėmė aštuntąsias vietas, jojime (286 tšk.) – 21-a, o kombinuotoje rungtyje (515 tšk.) – 20-a.

G. Venčkauskaitė su 1315 tašku užėmė 11-ąją vietą, o ketvirta lietuvė – Lina Batulevičiūtė (1273 tšk.) liko 22-a tarp 38 dalyvių.

Penktadienį vyksiančiame vyrų finale dalyvaus Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)