Čia pergalę iškovojo Europos lengvosios atletikos čempionate rugpjūtį startavęs, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis Remigijus Kančys („Kauno maratono klubas“), nuotolį įveikęs per 1 val. 9:49 min. Antrą vietą iškovojo taip pat Senojo žemyno lengvosios atletikos čempionate besivaržęs maratonininkas Mindaugas Viršilas („Pilėnai“, 1 val. 11:13 min.), trečias – Remigijus Šnioka („F.O.C.U.S Running“, 1.11:55 val.).

Moterų įskaitoje pergalę iškovojo Remigijaus sesuo Loreta Kančytė („Kauno maratono klubas“, 1.26:12 val.), antrą vietą užėmė Dalia Lukošienė (Šiaulių raj. „Lukas“) – 1.30:19 val., trečia – vilnietė Austėja Vaičiulienė (1.31:19 val.).

10 km nuotolyje pergalę pasiekė triatlonininkas, vilnietis Jaunius Strazdas (36:28 min.), antras finišavo alytiškis Gražvydas Jusaitis (39:38 min.), trečias –svečias iš Velso Edward Land.

Moterų gretose 10 km atstumą pirma įveikė vilnietė Edita Klemkaitė – 49:46 min., antra finišavo kaunietė Gintarė Eimantaitė (50:12 min.), trečia – Jekaterina Nagina (Vilnius, „Bėgimo klubas“ 52:03 min.).

3 km distanciją greičiausiai įveikė Marius Griušelionis (9:48 min.) iš Birštono ir Jovita Poškutė iš Švenčionių (10:22 min.).

Šis Alytaus pusmaratonio renginys kartu buvo ir Lietuvos bėgimo taurės XIV etapas.

Iki sezono pabaigos liko trys etapai, o artimiausias jų – Šiauliuose rugsėjo 22 dieną, „Saulės mūšio bėgimas“.