Mūsų šalies atletų sąskaitoje – vienas aukso, keturi sidabro ir du bronzos medaliai.

Europos čempionu tapo disko metikas Andrius Gudžius. Sidabro medalius iškovojo plaukikai Rūta Meilutytė (100 m krūtine) bei Danas Rapšys (200 m laisvuoju stiliumi), irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius (porinė keturvietė) bei Mindaugas Griškonis (vienvietė), bronzos – irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (porinė dvivietė) bei ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

Lengvosios atletikos pirmenybių medalių įskaitoje Lietuva buvo 17-a (1 aukso, 1 bronzos), irklavimo – 13-a (2 sidabro, 1 bronzos), o plaukimo – 12 (2 sidabro).

Europos čempionatų medalių įskaitoje pirmąją vietą užėmė ir Čempionų taurę iškovojo Rusija (31 aukso, 19 sidabro, 16 bronzos). Antrąją vietą užėmė Didžioji Britanija (26 aukso, 26 sidabro, 22 bronzos – daugiausiai iš viso iškovotų medalių), trečiąją – Italija (15 aukso, 17 sidabro, 28 bronzos).

Estija su vienu bronzos apdovanojimu pasidalijo 32-ąją vietą. Latvijos sportininkai medalių neiškovojo.

Iš viso medalius pelnė 34 šalių sportininkai (aukso – 25).