Dalyvių gretose turėjo būti trečias brolis Filipas Ingebrigtsenas, tačiau jis prie starto linijos nepasirodė.

Jakobas nuotolį įveikė per 13:17.06 min. (naujas Europos U20 rekordas), 27-erių Henrikas finišavo per 13:18.75 min., trečias prancūzas – Morhadas Amdouni (13:19.14 min.).

Primename, kad penktadienį vakare 17-metis Jakobas Ingebrigtsenas triumfavo 1500 m bėgimo rungties finale, kuriame S. Bertašius užėmė 6-ą poziciją.

Šeštadienį vakare Berlyne lengvosios atletikos gerbėjus sužavėjo ukrainietės Marynos Bech emocijos.

Šuolių į tolį rungtyje lengvaatletė paskutiniu bandymu nušoko 6.73 m, pagerino savo sezono rezultatą ir išplėšė sidabro medalį.

Ukrainietės emocijos – 2:30 min.

Auksą iškovojo Vokietijos atstovė Malaika Mihambo (6.75 m), trečia – britė Shara Proctor (6.70 m).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)