Finale triumfavo lenkė Justyna Swiety-Ersetic, kuri finišavo per 50,41 sek., sidabro medalį pelnė graikė Maria Belibasaki (50,45 sek.), bronzos - olandė Lisanne de Witte (50,77 sek.).

400 m bėgimo rungties finalo rezultatai
Foto: Stop kadras

Primename, kad auksinį savo karjeros sezoną išgyvenanti Lietuvos rinktinės lyderė ketvirtadienį 400 m bėgimo pusfinalyje užėmė 7 vietą ir pateko į Europos čempionato finalą.

Tai pirmas kartas Lietuvos istorijoje. „Pagaliau patekau į finalą. Ten jau bus psichologiškai lengviau“, – tada po pusfinalio džiūgavo bėgikė.

A. Šerkšnienė pusfinalyje nuotolį įveikė per 51,41 sek. ir antrame bėgime nusileido tik lenkei Igai Baumgart-Witan (51,35 sek.).

Likus dienai iki Europos čempionato Berlyne pabaigos Lietuvos lengvaatlečių medalių kraitis lieka nepapildytas. Auksą disko metimo sektoriuje laimėjo Andrius Gudžius, bronzą – ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

Prizininkų pakylos papėdėje – ketvirtoje vietoje – liko šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė ir sportinio ėjimo atstovė, Lietuvos rekordą pagerinusi Brigita Virbalytė-Dimšienė.

TVARKARAŠTIS

Rugpjūčio 12 diena, sekmadienis

  • 10.05 Vaida Žūsinaitė, Milda Eimontė (maratonas)
  • 11.00 Remigijus Kančys, Ignas Brasevičius, Valdas Dopolskas, Mindaugas Viršilas (maratonas).