Lietuviui finalas susiklostė nesėkmingai. Pirmas bandymas – 77,64 m, antras – 76,66 m, trečias – neįskaitytas.

Kadangi po pirmų trijų metimų E. Matusevičius nepateko į pirmąjį aštuntuką, jam finalas baigėsi. Galutinė Edžio vieta – dešimta.

Aukso medalį iškovojo vokietis Thomas Rohleris (89,47 m), sidabrą – jo tautietis Andreasas Hoffmannas (87,60 m), o bronzą – estas Magnusas Kirtas (85,96 m), padovanojęs savo šaliai pirmąjį medalį.

Primename, kad 22-ejų metų mūsiškis atrankoje įrankį nusviedė 81,08 m ir aštuntu numeriu pateko tarp 12 finalininkų.

Glebauskas Europos čempionate liko 20-as

Berlyne vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų šuolių į aukštį atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Adrijus Glebauskas užėmė 20-ą vietą.

23-ejų metų lietuvis įveikė 2 m 16 cm aukštį, o visi jo trys bandymai peršokti per kartelę, iškeltą į 2 m 21 cm aukštį, buvo nesėkmingi.

Atrankoje varžėsi 28 atletai. Į finalą pateko 12 sportininkų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)