Už finalo borto liko Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė. Ji geriausiu savo bandymu nušoko 13 m 75 cm.

Kvalifikacinis normatyvas buvo 14 m 05 cm. Tokį ir didesnį atstumą įveikė visos 12 į finalą iškopusių trišuolininkių.

Toliausiai nušokti pavyko graikei Paraskevi Papahristou – 14 m 49 cm.

Tarp 27 sportininkių Dovilė buvo tik 23-ia.

****

Vyrų 200 m bėgimo atrankos varžybose trečiadienį lietuvis Gediminas Truskauskas užėmė 20-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį.

20-metis Europos čempionato debiutantas lietuvis ketvirtajame atrankos bėgime finišavo per 21,11 ir buvo penktas.

Greičiausiai atrankoje bėgo italas Eseosa Desalu (20,39 sek.).

Atrankos varžybose dalyvavo 30 bėgikų. Į pusfinalį pateko po tris greičiausius dalyvius iš keturių atrankos bėgimų bei dar du pagal geriausius rezultatus.

****

Į moterų 400 m bėgimo rungties pusfinalį patekti nepavyko ir Modestai Morauskaitei su Eva Misiūnaite.

22-ejų metų M. Morauskaitė ketvirtajame atrankos bėgime finišavo per 52,68 sek. ir liko šešta. Bendroje įskaitoje jai atiteko 18-a pozicija.

26-erių metų E. Misiūnaitė (54,02 sek.) trečiajame atrankos bėgime buvo aštunta, o galutinėje rikiuotėje - 31-a.

Greičiausia atrankoje buvo britė Laviai Nielsen (51,67 sek.).

Atrankos varžybose dalyvavo 32 bėgikės. Į pusfinalį pateko po dvi greičiausias sportininkes iš keturių atrankos bėgimų bei dar šešios pagal geriausius rezultatus.

Pagal geriausius sezono rezultatus vietą pusfinalyje iškart pelnė 30-metė Agnė Šerkšnienė. Šios rungties pusfinalis vyks ketvirtadienį 20.50 val.

***

Paskutinis iš lietuvių Berlyno olimpiniame stadione prie starto linijos stojo Simas Bertašius, dalyvavęs 1500 m bėgimo atrankoje.

Bėgikas nuotolį įveikė per 3.40,95 min. ir 7-u rezultatu pateko į finalą.

Geriausią rezultatą atrankoje pasiekė tame pačiame bėgime startavęs britas Jake'as Wightmanas (3.40,73).

Atrankoje dalyvavo 34 bėgikai, o finale varžysis 12.

Šios rungties finalas vyks penktadienį 22.50 val.