Čia triatlonininkai turėjo plaukti 1900 metrus, dviračiu įveikti 90 km ir nubėgti 21 km. Pirmasis šią distanciją įveikė šiemet pirmąkart šiame triatlono taurės sezone prie starto linijos stojęs Martynas Tinfavičius („3Club”), kuris visą nuotolį įveikė per 4 val. 28:55 min.

Antrą vietą užėmė Marijus Butrimavičius („Velonova-Bioracer“) – 4.34:13 val. Martynas pirmasis nuplaukė 1900 m ir prieš Marijų įgijo 6 minučių persvarą. Tačiau M. Butrimavičius dviračių rungtyje pavijo M. Tinfavičių ir prieš bėgimo rungtį jau turėjo kiek didesnę nei 3 min. pranašumą.

Tačiau paskutinėje rungtyje kur kas daugiau jėgų turėjęs M. Tinfavičius pavijo artimiausią varžovą ir aplenkęs jį iškovojo pergalę pirmąkart Žasliuose rengtose ilgo nuotolio triatlono varžybose.

Trečią vietą iškovojo Mantas Jonikas („3Club”) – 4.46:19 val.

Moterų įskaitoje pergale džiaugėsi Švedijoje gyvenanti ir į Lietuvą atostogoms grįžusi Inga Jasiuvian (5.08:46 val.).

Antrą vietą užėmė Inga Paplauskė („TRItonas“), nuotolį įveikusi per 5.25:37 val., kuri dramatiškame finiše aplenkė trečią vietą iškovojusią Eleną Šimaitienę („Velonova-Bioracer“) – 5.25:38 val.

Estafečių įskaitoje pergale džiaugėsi „3Club” komandos trejetas – Džiugas Karklelis, Vilgaudas Kaupa ir Dalius Pavliukovičius, kuri nuotolį įveikė per 4.09:13 val., antrą vietą užėmė „ACTIVUS jaunimas“ ekipa (Saulius Kerza, Mantas Jančauskas ir Tomas Bizimavičius) – 4.13:45 val., trečia – Marijampolės triatlono draugijos trijulė (Žilvinas Grigaitis, Andrius Murauskas ir Andrius Dapkevičius) – 4.16:36 val.

Lietuvos triatlono taurėje liko du etapai – rugpjūčio 18 d. Veisiejuose ir sezono finišas – rugsėjo 1-ąją Druskininkuose.