Jis pačioje įtampos kupinų varžybų finišo tiesiojoje tik 0,045 sekundės dalies aplenkė serbą Strahinją Stefanovičių (34,582 sek.) ir iškovojo aukso medalį.

Bronza atiteko italui Andreai di Liberto (34,909 sek.).

A. Seja šeštadienio rytą buvo greičiausias ir pusfinalyje – 34,150 sek.

Netrukus surengtame vienviečių kanojų 200 m finale nepralenkiamas buvo kitas lietuvis Vadimas Korobovas. Jis nuotolį įveikė per 38,534 sek. ir sidabro medalį pelniusį ispaną Hugo Pedrero (38,556 sek.) įveikė viso labo 0,022 sek.

Trečias finišo liniją kirto italas Carlo Tacchini (39,149 sek.).

Merginų vienviečių kanojų 200 m B finale Lietuvos atstovė Rūta Dagytė finišavo ketvirta (48,486 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 13-tą poziciją.

Jaunių merginų vienviečių kanojų 200 m B finale Gabrielė Čerepokaitė užėmė ketvirtą vietą (50,476 sek.), o galutinėje įskaitoje liko 13-ta.

Vienviečių baidarių B finale Ieva Vaitiekūnaitė finišavo šešta (43,266 sek.), o galutinėje įskaitoje jai atiteko 15-ta pozicija.

Artūras Seja / Foto: Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija

Muravjovas pasaulio jaunimo čempionate – 17-tas

Poznanėje (Lenkija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionato vaikinų vienviečių valčių C finale šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Muravjovas finišavo penktas, o galutinėje įskaitoje užėmė 17-ąją vietą.

Mūsiškis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 42,310 sek.

Vaikinų keturviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime Mantas Juškevičius, Giedrius Bieliauskas, Povilas Stankūnas ir Saulius Ilonis liko ketvirti (6,19,57) ir tęs kovą B finale. Iki trečiosios vietos ir kelialapio į pagrindinį finalą mūsiškiams pritrūko 6,93 sek.

Merginų porinių dviviečių antrajame pusfinalio plaukime lietuvės Agnė Ginevičiūtė ir Viktorija Senkutė finišavo šeštos (8.00,200) bei kovos B finale.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)