Vienviečių kanojų varžybose užtikrintą pergalę iškovojo ir Lietuvos čempiono titulą apgynė Vadimas Korobovas, jis distanciją įveikė per 4 min. 2,149 sek. Nugalėtojas artimiausius persekiotojus aplenkė daugiau nei 14 sek.

Didžiausia intriga buvo dviviečių kanojų varžybose, kur Lietuvos rinktinės treneriai išbando įvairius variantus ir renkasi geriausią dvejetą, kuris atstovaus Lietuvai tarptautinėse varžybose. Lietuvos čempionato auksą iškovojo Henriko Žustauto ir Ilja Davidovskio duetas (3 min. 36,589 sek). Nugalėtojai 2,342 sek. aplenkė antroje vietoje likusius Osvaldą Murzą ir Jevgenijų Kuračionoką.

Kanojų keturviečių varžybų čempionais tapo O. Murza, J. Kuračionokas, Rokas Tamašauskas ir Artūras Golovač (3 min. 32,627 sek.).

Baidarių dviviečių varžybose užtikrintai nugalėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių 5-os vietos laimėtojai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas. Lietuvos čempionų titulą apgynusi dvivietė artimiausius persekiotojus aplenkė net 13,056 sek.

Vienviečių baidarių varžybų nugalėtoju tapo Emilis Buivdas. Keturviečių varžybas laimėjo Tomas Jusevičius, Vidas Kupčinskas, Egidijus Stepšys ir Elvis Sutkus.

Sekmadienį Lietuvos čempionate vyks 200 m distancijos varžybos, jas tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Atkakliausia kova 200 m distancijoje laukiama vienviečių varžybose, kur dėl Lietuvos čempionų vardų kovos tituluočiausi Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai. Baidarių varžybose šių metų Europos vicečempionui Arturui Sejai iššūkį mes 2015 ir 2016 m. Europos čempionato prizininkas Ignas Navakauskas bei Rio olimpinių žaidynių prizininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Vienviečių kanojų 200 m nuotolyje Europos čempionas ir Europos žaidynių nugalėtojas Henrikas Žustautas varžysis su šios rungties pasaulio rekordininku Vadimu Korobovu.

Po Lietuvos čempionato paaiškės galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri dalyvaus pasaulio čempionate rugpjūčio 22-26 d. Portugalijoje. Planetos pirmenybėse planuoja dalyvauti šešios Lietuvos įgulos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)