Olimpinėje triatlono distancijoje, kurioje atletai plaukė 1500 m, dviračiu važiavo 40 km ir bėgo 10 km, nugalėjo Marijus Butrimavičius („Velonova-Bioracer“), nuotolį įveikęs per 2 val. 1:48 min.

Marijus antras išlipo iš vandens, tačiau dviračių rungtyje ištirpdė nedidelę apie minutę siekusią Andriaus Murausko (Marijampolės triatlono draugija) persvarą ir prieš bėgimą jau pats lenkė varžovą beveik 3 minutėmis.

Bėgimo rungtyje M. Butrimavičius išlaikė lyderio tempą ir neleido A. Murauskui priartėti, pastarasis distanciją įveikė per 2 val. 4:48 min. ir užėmė antrą vietą. Marijui – tai trečioji pergalė šiame Lietuvos triatlono taurės sezone, triatlonininkas triumfavo Elektrėnų ir Tauragės etapuose.

Trečias finišavo Gediminas Pajėda („AplenkSave.lt“/ F.O.C.U.S. Running“) – 2:05:53 val.

Moterų įskaitoje taip pat trečiąją pergalę šiame sezone pasiekė Inga Aukselytė („TRItonas“), kuri nuotolį įveikė per 2:20:30 val. Antrą vietą užėmė jos komandos draugė Inga Paplauskė – 2:30:16 val., trečia finišo liniją kirto Elena Šimaitienė – 2:35:21 val.

Sprinto triatlono nuotolyje, kuriame atletai turėjo plaukti 750 m, dviračiu minti 20 km ir bėgti 5 km, nugalėjo panevėžietis Lukas Prokopavičius (Panevėžio triatlono klubas), visas tris rungtis įveikęs per 1:03:33 val.

Antrą vietą užėmė Andrej Gerasimov („S-Sportas“/ Lietuvos kariuomenė), nuotolį įveikęs per 1:07:45 val. Trečias finišavo Žilvinas Grigaitis (Marijampolės triatlono draugija) – 1:08:12 val.

Moterų įskaitoje triumfavo Panevėžio triatlono klubo atstovė Evelina Tomkevičiūtė (1:12:18 val.), kuriai vos pakako plaukimo ir dviračių rungtyse sukauptos persvaros prieš antrą vietą iškovojusią Moniką Juodeškaitę („S-Sportas“). Buvusi lengvaatletė bėgime sparčiai artėjo prie Evelinos, tačiau pavyti nesuspėjo – 1:13:32 val. Trečia finišo liniją kirto panevėžietė Beatričė Vinciūnaitė (Panevėžio triatlono klubas) – 1:15:25 val.

TRI FUN triatlone, kuris skirtas pradedantiesiems, norintiems išbandyti save šiame sporte, dalyviai turėjo plaukti 200 m, dviračiu važiuoti 10 km ir bėgti 2,5 km.

Čia pergalę pasiekė Tomas Gruslys („TRItonas“) – 33:10 min., merginų įskaitoje greičiausiai nuotolį įveikė Rugilė Girštautaitė („TSK Darna“) – 35:42 min.

Lietuvos triatlono taurės ketvirtasis etapas vyks Jonavoje liepos 21-ąją, rugpjūčio 5 d. triatlonininkus kvies Žasliai, rugpjūčio 18-ąją – Veisiejų etapas, o triatlono taurės sezono finišas numatytas Druskininkuose rugsėjo 1-ąją dieną.