Olimpinėje triatlono trasoje, kurioje atletai plaukė 1500 m, dviračiu važiavo 40 km ir bėgo 10 km, nugalėjo Marijus Butrimavičius („Velonova-Bioracer“), nuotolį įveikęs per 2 val. 1:25 min.

Marijus antras išlipo iš vandens, dviračių rungtyje ištirpdė kiek didesnę nei 1 min. Andriaus Murausko (Marijampolės triatlono draugija) persvarą ir prieš bėgimą jau pats lenkė varžovą beveik 2 minutėmis.

Bėgimo rungtyje M. Butrimavičius išlaikė lyderio tempą ir neleido A. Murauskui priartėti, pastarasis distanciją įveikė per 2 val. 4:54 min. ir užėmė antrą vietą. Marijui – tai antroji pergalė šiame Lietuvos triatlono taurės sezone, triatlonininkas triumfavo pirmame Elektrėnų etape.

Trečias finišavo Laurynas Mykolaitis („3Club“) – 2:09:20 val.

Moterų įskaitoje taip pat antrąją pergalę šiame sezone pasiekė Inga Aukselytė („TRItonas“), kuri nuotolį įveikė per 2:21:24 val. Antrą vietą užėmė taip pat „TRItono“ klubo atstovė Inga Paplauskė – 2:31:00 val., trečia finišo liniją kirto Elena Šimaitienė – 2:36:11 val.

Sprinto triatlono nuotolyje, kuriame atletai turėjo plaukti 750 m, dviračiu minti 20 km ir bėgti 5 km, kiek netikėtai nugalėjo panevėžietis Lukas Prokopavičius, visas tris rungtis įveikęs per 1:04:10 val.

Jis aplenkė savo komandos draugą Titą Pumputį, kuris nuotolį įveikė per 1:05:45 val. Trečias finišavo Aleksandras Kazanskij („3Club“) – 1:06:47 val.

Moterų įskaitoje triumfavo Panevėžio triatlono klubo atstovė Evelina Tomkevičiūtė (1:08:31 val.), antrą vietą iškovojo jos komandos draugė Beatričė Vinciūnaitė – 1:16:58 val., trečia finišo liniją kirto dar viena panevėžietė Rugilė Girštautaitė (TSK „Darna“) – 1:17:39 val.

TRI FUN triatlone, kuris skirtas pradedantiesiems, norintiems išbandyti save šiame sporte, dalyviai turėjo plaukti 200 m, dviračiu važiuoti 10 km ir bėgti 2,5 km.

Čia pergalę pasiekė Kasparas Apkievičius (Panevėžio triatlono klubas) 33:37 min., antrą vietą užėmė Aurimas Gudaitis („TRItonas“) 33:50 min., trečias – panevėžietis Dainius Kanaporis (PTK).

Moterų įskaitoje pergale džiaugėsi Ugnė Paurytė 36:05 min., antra – panevėžietė Brigita Šniukštaitė (37:28 min.), trečia – Sigita Šidlauskienė („TRItonas“) – 39:17 min.

Lietuvos triatlono taurės trečiasis etapas vyks birželio 16 d. Zarasuose, ketvirtajame etape sportininkai varžysis Jonavoje liepos 21-ąją, rugpjūčio 5 d. triatlonininkus kvies Žasliai, rugpjūčio 18-ąją – Veisiejų etapas, o triatlono taurės sezono finišas numatytas Druskininkuose rugsėjo 1-ąją dieną.