R. Suleimanovas tapo absoliučiu čempionu vyrų „Physique“ varžybose. Šioje grupėje Lietuvos atstovas Europos čempionu tapo pirmąjį kartą. Jis taip pat pranoko visus varžovus ūgio kategorijoje iki 173 cm.

Jaunimo kultūrizmo kategorijoje per 75 kg triumfavo A. Mileris. Jis pranoko visus devynis varžovus.

„Ką tik tapau Europos jaunimo kultūrizmo čempionu. Jausmas neapsakomas. Visiškai nesuprantu nieko. Kažkas nerealaus, net kūnas dreba. Ačiū dar kartą visiems, o dabar tikrai einu ilsėtis“, – po pasirodymo rašė A. Mileris.

Vyrų veteranų (45-49 metų) kultūrizmo varžybų svorio kategorijoje virš 90 kg lietuvis Arūnas Vandys iškovojo bronzos medalį.

Jaunimo vaikinų „Physique“ ūgio kategorijoje per 178 cm Edvinas Malyševas užėmė septintąją vietą, o Deividas Jonikaitis liko 11-as.

Moterų „Wellness Fitness“ varžybų ūgio kategorijoje per 163 cm penkta liko Ilona Miknienė. Moterų kultūrizmo grupėje virš 50 metų už finalo borto liko Edita Kaliūnienė.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.