Tačiau mūsiškės rezultatas nuo sezono lyderės rusės Julijos Jefimovos laiko skiriasi net 9,57 sek.

25-erių metų rusė J. Jefimova Prancūzijos atvirame plaukimo čempionate praėjusį savaitgalį 100 metrų distanciją įveikė per 1 min. 05,29 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Greičiausia atrankoje Alytaus baseine buvo kaunietė Agnė Šeleikaitė (1:14,16).

Trečią vietą atrankos varžybose užėmė Viktė Labanauskaitė (1.15,61).
Finalas, kuriame varžysis aštuonios plaukikės, vyks antradienio vakarą (18.20 val.).

R. Meilutytės Lietuvos rekordas – 1:04,35.

Moterų 100 m krūtine atrankos lyderės:

1. Agnė Šeleikaitė (Kauno PM) – 1 min. 14,16 sek. (653 tšk.);
2. Rūta Meilutytė (Kauno PM) – 1 min. 14,86 sek. (635 tšk.);
3. Viktė Labanauskaitė (Panevėžio „Žemyna“) – 1 min. 15,61 sek. (616 tšk.).

Pirmadienį R. Meilutytė nesunkiai laimėjo pirmą aukso medalį Alytuje. 50 metrų krūtine ji nuplaukė per 31,44 sek. ir daugiau nei sekunde pagerino atrankoje pasiektą savo rezultatą. 2012 metų Londono olimpinės čempionės 2013 metais pasiektas šios rungties rekordas – 29,48 sek.

J. Jefimova Prancūzijoje tą pačią 50 metrų distanciją įveikė per 29,99 sek.

Vyrų 400 metrų laisvu stiliumi atrankos lyderiai:

1. Grantas Dapkus (Kauno sporto mokykla „Startas“) – 4 min. 14,63 sek. (645 taškai);
2. Gedvydas Masiulis (Kauno sporto mokykla „Startas“) – 4:15,08 (642);
3. Povilas Strazdas (Vilniaus MSC) – 4:17,38 (625).

Vyrų 50 m krūtine atrankos lyderiai:

1. Andrius Šidlauskas (Panevėžio „Žemyna“) – 28,15 sek. (826 tšk.);
2. Jonas Sadauskas (Vilniaus MSC) – 28,81 (771);
3. Marius Mikalauskas (Kauno sporto mokykla „Startas“) – 29,32 (731).

Vyrų 100 m nugara atrankos lyderiai:

1. Gytis Stankevičius (Kauno PM) – 55,72 sek. (809 taškai);
2. Danas Rapšys (Panevėžio „Žemyna“ – 56,39 (781);
3. Rokas Juozelskis (Kauno PM) – 57,44 (739).

Moterų 200 m nugara atrankos lyderės:

1. Erika Martišiūtė (Panevėžio „Žemyna“) – 2 min. 27,52 sek. (594 taškai);
2. Paulina Pekūnaitė (Klaipėdos Gintaro SC) – 2:27,59 (593);
3. Gabija Stachnevičiūtė (Panevėžio R. Sarguno SG) – 2:30,13 (564).

Vyrų 50 m laisvu stiliumi atrankos lyderiai:

1. Jonas Sadauskas (Vilniaus MSC) – 23,40 sek. (713 tšk.);
2. Deividas Grigalionis (Kauno PM) – 23,53 (701);
3. Tomas Sungaila (Kauno PM) – 23,66 (690).

Vyrų 200 m peteliške atrankos lyderiai:

1. Deividas Margevičius (Kauno sporto mokykla "Startas") – 2 min. 08,97 sek. (646 taškai);
2. Germantas Švecovas (Vilniaus MSC) – 2:14.47 (570);
3. Ainis Želionis (Šiaulių PM „Delfinas“) – 2:16,03 (550).

Moterų 50 m peteliške atrankos lyderės:

1. Nastassija Karakovskaja (Minskas, Baltarusija) – 27,40 sek. (708 taškai);
2. Beatričė Kanapienytė (Kauno PM) – 28,78 (611);
3. Meda Kulbačiauskaitė (Kauno PM) – 29,07 (593).

Vyrų 200 m kompleksinio plaukimo atrankos lyderiai:

1. Erikas Kapočius (Ignalinos plaukimo klubas 2 min. 14,32 sek. (611 taškų);
2. Mantas Lisauskas (Kauno sporto mokykla „Startas“) – 2:14,64
(607);
3. Marius Mikalauskas (Kauno sporto mokykla „Startas“) –
2:14,94 (602).

Moterų 800 m laisvu stiliumi atrankos dalyvės:

1. Elzė Bielskutė (Kauno PM) – 10 min. 23,14 sek. (478 taškai);
2. Martyna Limbaitė (Anykščių KKSC) – 10:59,26 (404);
3. Liepa Kaniušaitė (Kauno sporto mokykla „Startas“) –
11:34,32 (345).

Finalai atradienį Alytuje prasidės nuo 17.00 val.