Nugalėjo ir 60 pasaulio reitingo taškų pelnė olandas Koenas Bouwmanas („LottoNL - Jumbo“). Jis 184 km nuvažiavo per 4 val. 6 min. 6 sek. (vid. greitis – 44,86 km/h).

Trečias finišavo belgas Frederikas Backaertas (Wanty - Groupe Gobert“). Šeštą vietą užėmė E. Šiškevičiaus komandos draugas prancūzas Kventinas Pašė (Quentin Pacher). Nugalėtojo laikas įskaitytas šešiems dviratininkams, kurie atitrūko jau antrame kilometre.

56-ame kilometre jų persvara siekė beveik septynias minutes. Iki finišo likus 6 km lyderių grupelę ir pagrindinę grupę skyrė minutė. Tačiau peletonas bėglių taip ir nepavijo.

K. Bouwmanas spurtavo iki finišo likus apie 250 m. Jį vytis šoko E. Šiškevičius, bet lietuviui nepavyko iškovoti didžiausios pergalės karjeroje.

7-129 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 11 sek. Pirmas iš pagrindinės grupės finišavo Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arno Demaras (Arnaud Demare, FDJ).

Po pusantro mėnesio pertraukos varžybose dalyvaujantis Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“) finišavo 47-as. I. Konovalovas (+1.56) klasifikuotas 145-as.

Bendroje įskaitoje lyderiu išlieka belgas Thomas de Gendt („Lotto Soudal“). Lietuvos dviratininkai į pirmą šimtuką nepatenka.

Iš 176-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 169-i.

Aštuonių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.