„Penguins“ gretose pirmąjį mačo įvartį pelnė Jake'as Guentzelis (3), pasižymintis jau per trečias superfinalo serijos rungtynes.

Visgi tai buvo viskas, ką išvykoje sugebėjo nuveikti Pitsburgo ledo ritulininkai.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą ir pelnė penkis įvarčius be atsako – pasižymėjo Romanas Josis (26 min.), Frederickas Gaudreau (27), Jamesas Nealas (40), Craigas Smithas (45) ir Mattias Ekholmas (54).

„Predators“ ir per trečias serijos rungtynes pranoko varžovus pagal metimų į vartus skaičių – šį kartą 33-28. Šeimininkai gavo 34, o svečiai – net 44 baudos minutes.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį vėl Nešvilyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)