Pirmą kartą Lietuvoje organizuota dvi savaites truksianti tarptautinė sporto šventė pritraukė raitelius iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.

Šešiamečių žirgų varžybose sėkmingiausiai pasirodė Latvijos čempionė, jojant jaunais žirgais, Kristinė Eglė su žirgu Casquetta, prajojusi konkūrą be baudos taškų ir greičiausiu laiku.

1,25 m aukščio konkūrą laimėjo Paulis-Richardas Argusas su žirgu Dannette. Jis yra 2017 metų Estijos žiemos konkūrų čempionas. P.-R. Argusas nugalėjo ir pagrindinėje „Grand Prix“ rungtyje, vos 0,75 sekundės aplenkęs be baudos taškų jojusį triskart Rusijos jaunių čempioną Jegorą Ščibriką su dviem jo žirgais Carlsberg ir Lopez (liko antras ir trečias „Grand Prix“ rungtyje).