Po pirmą dieną įvykusių dviejų lenktynių V. Andrulytė (38 tšk.) „Laser Radial“ klasės įskaitoje yra 37-a, M. Pajarskas (93 tšk.) „Laser Standart“ klasės įskaitoje – 96-as.

„Šis sezono startas yra labai svarbus, nes čia susirenka didelė dalis pačių stipriausių. Be to, toje pačioje vietoje vasarą vyks ir pasaulio čempionatas. Sieksiu kiek įmanoma aukštesnio rezultato, bet kartu ir geriau susipažinti su akvatorija ir vyraujančiais vėjais“, - apie varžybose keliamus tikslus prieš pirmos dienos lenktynes teigė V. Andrulytė.

Sportininkė šiose varžybose startuos ne su savo laivu, nes per balandžio pabaigoje Prancūzijoje vykusias varžybas šis ėmė leisti vandenį ir šiuo metu atiduotas remontui.

„Probleminę vietą radau. Tai vieta, kur stiebo dugnas liečia laivą. Šios serijos laivai buvo padaryti labai trapūs. Belgei jau po pirmų varžybų Majamyje pradėjo leisti laivas. Kita vertus, šie laivai lengvesni, o aukštame lygyje, kur visos plaukia panašiai, techninis pasirengimas yra labai svarbus. Papildomas, kad ir mažas, greitis duoda pranašumą sprendžiant taktinius uždavinius, ypač po starto“,- teigė buriuotoja.

Pirmą vietą po pirmos dienos „Laser Standart“ klasėje užima Pavlosas Kontidesas (2 tšk.) iš Kipro, o „Laser Radial“ – britė Alison Young (2 tšk.). „Delta Lloyd“ regata vyksta Medemlike gegužės 23-27 dienomis.