Italiją, Prancūziją, Izraelį, Filipinus, Malaiziją, Honkongą ir daugelį kitų šalių sužavėjęs projektas į Vilnių atvyks tiesiai iš Kijevo. „Legion run“ nuotykį visame pasaulyje jau patyrė dešimtys tūkstančių žmonių.

„Šis projektas užkariavo ekstremalių nuotykių mėgėjų širdis Azijoje, Pietų ir Vakarų Europoje. Per Lietuvą „Legion Run“ pagaliau ateina ir į Šiaurės Europą,“ – džiaugiasi projekto sumanytojas ir „Legion run“ įkūrėjas Ivaylo Matevas.

Tarptautinis nuotykių bėgimas „Legion run“ – tai 5 kilometrų ilgio bėgimo trasa su 20 netikėčiausių kliūčių, kurios į Lietuvą bus atgabentos 5 vilkikais. Įveikiant kliūtis dalyvių laukia vandens iššūkiai, lipimas į 7 metrų aukštį, šliaužimas po žeme esančiais tuneliais, kopimas virvėmis ir įvairios kliūtys ore.

Prie šio projekto prisijungė ir ambasadoriais tapo žinomi bei garsūs sportininkai: 16 kartų pasaulio galiūnų sporto čempionas Žydrūnas Savickas, bekelės ultramaratonų bėgikas ir pasaulio čempionas Gediminas Grinius, gatvės gimnastikos pasaulio čempionai „Project Myhem“.

Šiame projekte gali dalyvauti kiekvienas, tam nėra reikalingas specialus fizinis pasiruošimas. Dalyviai turės galimybę patys pasirinkti, kurias kliūtis įveikti „Legion run“ trasoje.

Bėgimo ambasadorius G. Grinius yra įsitikinęs, kad visas kliūtis galima įveikti, nes jos yra mūsų galvose, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių.

„Šis bėgimas su kliūtimis skirtas visiems, kas nori mesti iššūkį sau“, – sako buvęs NATO kariškis.

„Legion run“ dalyviai iššūkiui galės ruoštis kartu su G. Griniumi, Ž. Savicku ir „Project Myhem“ – jų patarimai kaip įveikti konkrečias kliūtis jau greitai pasirodys projekto FB paskyroje.

„Stipriausiu pasaulio žmogumi netapau per naktį, tad ir šiam išbandymui rekomenduoju ruoštis po truputį ir pradėti jau dabar“, – sako Ž. Savickas.

Nuotykių bėgimas su kliūtimis skirtas ne tik individualistams, bet ir komandoms. Daugumą kliūčių įveikti ne tik lengviau, bet ir kur kas smagiau bus drauge. Visa informacija apie projektą: http://legionrun.com/lt/apie