Tai brangiausia bokso dvikova Didžiojoje Britanijoje per visą istoriją. Prognozuojama, kad kova organizatoriams atneš net 53 mln. eurų, iš jų boksininkai pasidalins apie 35 mln. eurų.

Abiejų istorinės dvikovos boksininkų karjerose yra pažymėtas ir Lietuvos vardas.

2012 metais A. Joshua tapo Kaune vykusio Algirdo Šociko turnyro čempionu. Tuometiniam mėgėjų pasaulio vicečempionui Kauno federacijos prezidentas Rimantas Rutkauskas įteikė ir techniškiausio turnyro boksininko prizą.

Kauno sporto halėje A. Joshua ketvirtfinalyje įveikė airį Seaną Turnerį, pusfinalyje jau pirmame raunde nokautavo australą Johaną Linde, o finale britui buvo įskaityta pergalė prieš traumą gavusį lietuvį Aidą Petruškevičių.

Po pergalingo A. Šociko turnyro, A. Joshua tapo 2012 metų Londono olimpiados čempionu ir nuo 2013-ų pradėjo profesionalo karjerą, per kurią visas 18-ą pergalių iškovojo nokautais. Šiuo metu A. Joshua priklauso pasaulio čempiono diržas pagal IBF organizacijos versiją.

Lietuvoje yra gyvenęs ir V. Kličko kartu su broliu – buvusiu WBC ir WBA pasaulio čempionu Vitalijumi, kai jų tėvas, buvęs Sovietų Sąjungos karininkas tarnavo Panevėžyje. Aukštaitijos sostinėje vyresnysis brolis Vitalijus žengė pirmus žingsnius bokso ringe pas trenerį Julių Kibą. 2012 metais karjerą baigęs WBC ir WBA pasaulio čempionas Vitalijus, profesionalų ringe iškovojo 45 pergales (41 – nokautais) ir patyrė vos 2 pralaimėjimus

Vladimiras Kličko į ringą grįžta po 17 mėnesių pertraukos, kai 2015 metais lapkritį pralaimėjo britui Tysonui Fury ir prarado čempiono diržus pagal WBA, WBO, IBF ir IBO versijas.

Per savo karjerą Vladimiras Kličko yra iškovojęs 64 pergales (53 – nokautais) ir patyręs 4 pralaimėjimus.

Šiais metais A. Šociko turnyras Kaune bus rengiamas jau 21-ą kartą. Per dvidešimtmetį turnyras tapo vienu didžiausiu bokso turnyru Europoje. Gegužės 17-19 dienomis Kauno sporto halėje kovos daugiau negu 100 boksininkų iš beveik 20 šalių.

A. Šociko turnyro finalus gegužės 19 dieną tiesiogiai rodys DELFI TV.