Iš viso Antano Matulo vardo turnyre vyko 18 finalo kovų.

Ryškiausia turnyro žvaigždė buvo pirmą kartą turnyre gimtajame Pasvalyje kovojęs Virgilijus Stapulionis, kuris profesionalų ringe per 32 kovas iškovojo 27 pergales (19 - nokautais).

Turnyre dalyvavo ir kitas, neseniai Lietuvos čempionu tapęs pasvalietis Saimonas Banys, kuris šalies čempionato pusfinalyje pateikė didžiausią staigmeną ir nugalėjo Londono olimpiados prizininką Evaldą Petrauską.

Turnyro favoritai tapo čempionais. Svorio kategorijos iki 75 kg finale V. Stapulionis įveikė panevėžietį Augustą Beliūną. Svorio kategorijos iki 69 kg finale S. Banys nugalėjo Roką Gervinskį iš Kretingos.

Užtikrintą pergalę iškovojo Lietuvos vicečempionas ir Europos jaunimo čempionato prizininkas Artūras Zinkovskis. Kėdainiškis svorio kategorijos iki 56 g nugalėjo pasvalietį Ernestą Atstupėną.

Varžybų šeimininkai pasvaliečiai iš viso iškovojo devynis aukso medalius. Vaikų varžybose čempionais tapo pasvaliečiai Emilijus Povilionis (iki 26 kg), Rytis Bajelis (iki 28 kg), Danielius Lašinskas (iki 34 kg). Vyresnių grupių varžybose aukso medalius laimėjo pasvaliečiai Arnas Kazakevičius (iki 42 kg), Evaldas Strelčiūnas (iki 57 kg), Deividas Luzanovas (iki 63 kg) ir Aras Dudėnas (iki 70 kg).

Po vieną aukso medalį iškovojo svečiai iš Latvijos, Estijos ir Airijos. Svorio kategorijos iki 46 kg finale Matvejus Starikovas iš Estijos įveikė vilnietį Dovydą Paškevičių. Latvijos atstovas Arturas Ivanovas (iki 54 kg) finale pranoko pasvalietį Domantą Balčiūną. Airijos boksininkas Darraghas Gillvoy finale nugalėjo vilnietį Luką Pusvaškį.

Kituose finaluose panevėžietis Dovydas Vasiliauskas (iki 42 kg) laimėjo prieš pasvalietį Danielių Baltrušaitį, Ignas Maceika iš Kalvarijos (iki 54 kg) įveikė vilnietį Ernestą Markievičių, telšietis Andrius Šapas (iki 75 kg) nugalėjo vilnietį Aleksandrą Cembaliuką.

Merginų svorio kategorijos iki 57 kg finale Vitalija Mongaudaitė iš Telšių įveikė pasvalietę Dominyką Mickutę, o kaunietė Vytautė Kapčiūnaitė, svorio kategorijos iki 64 kg finale nugalėjo vilnietę Dalią Baldovskają.

„Džiaugiamės, kad turnyras jau tapo tradiciniu ir vyksta ketverius metus iš eilės. Į Pasvalį susirenka keturių šalių boksininkai, bet ateityje ketiname kviesti boksininkus ir iš kitų šalių. Šių metų turnyras sulaukė didžiulio susidomėjimo, nes jame dalyvavo balandžio pradžioje Lietuvos čempionais tapę pasvaliečiai S. Banys ir V. Stapulionis. Pastarasis gimtinėje kovojo po labai ilgos pertraukos, nes daugiau negu dešimtmetį kovoja profesionalų ringe. Tikimės, kad V. Stapulionio populiarumas padės pritraukti į boksą treniruotes daugiau vaikų ir jaunimo“, - sakė vienas turnyro organizatorių, treneris Stasys Balčiauskas.

Lietuvos bokso federacijos (LBF) prezidentas Darius Šaluga už indėlį į Lietuvos bokso populiarinimą ir puoselėjimą, įteikė garbės ženklą „Už nuopelnus Lietuvos boksui“ turnyro globėjui Seimo nariui A. Matului.

LBF padėkos buvo įteiktos Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui ir Pasvalio bokso klubo „Boksininkas“ vienai iš vadovių ir turnyro organizatorei Rasai Balčiauskienei.