Nugalėjo italas Emanuele Onesti („Hoppla' Petroli Firenze“). Jis 98,6 km nuvažiavo per 2 val. 20 min. 58 sek. Antras finišavo albanas Iltjanas Nika („Mastromarco FC Nibali“).

Iš 90-ies startavusių dviratininkų klasifikuoti 85-i.

Lietuvos dviratininkas Žydrūnas Savickas („Bourg-en-Bresse AC“) Prancūzijoje 89-ą kartą vykusiose lenktynėse „Grand Prix de Vougy“ užėmė penktą vietą.

Nugalėjo lietuvio atstovaujamos komandos draugas prancūzas Simonas Buttneras. Jis 149,7 km nuvažiavo per 3 val. 33 min. 57 sek. 25-erių metų Lietuvos dviratininkas (+53 sek.) lenktynių pabaigoje padėjo S. Buttnerui ir dėl prizinių vietų nebekovojo.

Iš viso klasifikuoti 73-ys dviratininkai.

Ž. Savickas pernai šiose lenktynėse buvo antras.

Latvijoje surengtose pavasario pirmenybėse „Dobeles kauss“ dalyvavo didžiulis būrys Lietuvos dviratininkų. Visose keturiose pavienio starto lenktynių merginų grupėse nugalėjo mūsų šalies atstovės. 11-12 metų mergaičių grupėje (5 km) pirma buvo Brigita Lingytė („Kvėdarna“), 13-14 metų mergaičių grupėje (10 km) – Gustė Stanišauskaitė („Kvėdarna“), jaunučių grupėje (15-16 metų, 10 km) – Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“), o jaunių grupėje (17-18 metų, 10 km) – Regina Stegvilaitė („Fortūna“). Jaunių vaikinų grupės (10 km) nugalėtoju tapo Denas Masiulis („Klaipėda“).

Grupinėse lenktynėse Lietuvos dviratininkai iškovojo tris pirmas vietas. Jaunučių merginų grupėje (24 km) nugalėjo A. Gedraitytė, jaunių merginų grupėje (36 km) pirma buvo Justė Juškevičiūtė („Kvėdarna“), o jaunučių vaikinų grupės (36 km) nugalėtoju tapo Gytis Matusevičius (Vilkaviškio „Aira“).

Pagrindinėse 66-ių km lenktynėse trečią vietą užėmė D. Masiulis. 17-metį klaipėdietį aplenkė tik jo bendraamžis latvis Kristeras Ansuonas ir 34-erių metų buvęs profesionalus Latvijos dviratininkas Kalvis Eisakas. Pastarasis 2004 metais tapo Europos jaunimo (iki 23-ejų metų) čempionu. D. Masiulis tarp jaunių užėmė antrą vietą. Iš viso klasifikuoti 47-i dviratininkai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.